Pampers Premium Care 5, pieluchy w rozmiarze 5, 11-16 kg, 88 sztuk

Marka: PAMPERS

Pieluchy z delikatną wyściółką, w rozmiarze 5, 11-16 kilogramów.

Dostępny
136,99

O produkcie: Pampers Premium Care 5, pieluchy w rozmiarze 5, 11-16 kg, 88 sztuk

100019070

Opis

Otul swoje dziecko pieluszką Pampers Premium Care – najdelikatniejszym komfortem i najlepszą ochroną skóry od Pampers.

Właściwości

Pieluszka Pampers Premium Care jest miękka jak puch. Dodatkowo posiada warstwę chłonną/powłoczkę z wyściółką Heart Quilts, która jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć. Akcesorium ma również wskaźnik wilgotności, który informuje Cię poprzez zmianę koloru na niebieski, kiedy należy zmienić pieluszkę. Ponadto pieluszki Pampers zapewniają ochronę dla delikatnego brzuszka Twojego dziecka dzięki wycięciu na pępek (dostępne w rozmiarach 0, 1 i 2). W dodatku Pampers Premium Care dostępne są teraz w ulepszonym opakowaniu. (produkt nie zawiera pierza).

Dzięki elastycznym krawędziom ze skrzydełkami i podwójnej osłonce przy otworach na nogi pieluchy Pampers Premium przeciwdziałają wydostawaniu się zawartości na zewnątrz. Taśma wokół talii i nogawek zapewnia z kolei idealne dopasowanie akcesorium do ciała w każdej pozycji. Pieluszki są łatwe do założenia i wykonane z przewiewnych, miękkich materiałów, by dawać zwiększone uczucie wygody. Oddychające tworzywa umożliwiają cyrkulację powietrza i pozwalają skórze dziecka swobodnie oddychać. Specjalne chłonne kanaliki szybko wchłaniają wilgoć, dlatego ciało pozostaje suche. Co ważne, Pampers Premium uzyskały rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Pampers Premium Care 5 – od ilu kg?

Pieluchy we wspomnianym wariancie są przeznaczone dla dzieci od 11 kg.

Pampers Premium Care 5 – jak dopasować rozmiar?

Rozmiar pieluszki powinien być dobrany tak, aby akcesorium nie opadało i nie odstawało od skóry nawet podczas zabawy czy przeciekaniu. Właściwe dopasowanie pieluchy pomaga zapobiegać przeciekaniu jej zawartości. W każdym opisie produktów marki Pampers zawarte zostały wytyczne określające średnią wagę dziecka dla każdego dostępnego rozmiaru. Przy zmianie rozmiaru pieluszki na większy zwiększa się również chłonność akcesorium.

Pampers Premium Care 5 są odpowiednie dla dzieci ważących 11-16 kg. Jakie inne rozmiary pampersów oferuje producent?

  • Dla dzieci ważących 13+ kg – Pampers 6.
  • Dla dzieci o wadze 10-15 kg – Pampers 4+.
  • Dla dzieci o wadze 9-14 kg – Pampers 4.
  • Dla dzieci ważących 6-10 kg – Pampers 3.
  • Dla dzieci o wadze 3-8 kg – Pampers 2.
  • Dla niemowląt o wadze 2-5 kg – Pampers 1.
  • Dla noworodków ważących <2,5 kg – Pampers 0.

Czy Pampers Premium Care 5 dobrze zatrzymują wilgoć?

Pieluszki zostały wyposażone we wkład Ultra Dry, który szybko wchłania i zatrzymuje wilgoć wewnątrz pieluszki. Przekłada się to na większą swobodę i komfort w czasie raczkowania i stawiania pierwszych kroków. Pieluszki Pampers Premium Care mają też powłoczkę DermaComfort z chłonnymi kanalikami odprowadzającymi wilgoć. Zawartość akcesorium trzymana jest więc z dala od skóry dziecka. Pieluszki Premium Care 5 zapewnią maluchowi suchość i ochronę przed przeciekaniem nawet przez 12 godzin.


Przeznaczenie

Pieluszki są odpowiednie dla dzieci ważących od 11 do 16 kg.


Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.