Paranit Ochronny Odżywka w sprayu, 100 ml

Marka: PARANIT
Dostępny
12,42
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100040143

Paranit Ochronny Odżywka w sprayu 100 ml to świetny sposób, aby uchronić swoje dziecko przed zarażeniem wszawicą. Preparat wytwarza niekorzystne środowisko, które uniemożliwia wszom rozwój, dodatkowo dba o kondycję włosów.

Właściwości

Paranit Ochronny utrzymuje zdrowy wygląd i dobrą kondycję włosów podczas pojawienia się wszawicy głowowej w Twoim otoczeniu. Paranit Ochronny pomaga również zmniejszyć ryzyko zakażenia wszawicą głowową przez tworzenie środowiska nieprzyjaznego dla wszy. Produkt, zawierający naturalne olejki, został przebadany dermatologicznie i może być stosowany przez całą rodzinę.

Skład INCI

Water, Alcohol Denat., Hydroxyproplytrimonium Honey, Propylene Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Melia Azadirachta Seed Oil, Peg-7 Amodimetichone, Silicone Quaternium-8, Tymus Vulgaris Oil, 4-Terpineol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol.

Jak stosować

Stosuj Paranit Ochronny codziennie w przypadku pojawienia się wszawicy w Twoim otoczeniu lub natychmiast po jej wyeliminowaniu. Codziennie rano rozpyl Paranit Ochronny na czyste lub osuszone ręcznikiem i stylizowane jak zazwyczaj włosy. Upewnij się, że preparat pokrył wszystkie włosy, w tym okolice szyi i obszar za uszami. Pozostaw włosy do wyschnięcia bez użycia ciepła.

Przeznaczenie

Odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci od 3. roku życia.

Ostrzeżenia

W przypadku dostania się produktu do oczu, należy przemyć je dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia reakcji skórnej, zaprzestać stosowania.

Pojemność

100 ml netto

Uwagi

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Dystrybutor

Perrigo Poland Sp. Z O.o.
Btd Office Center, 2 Piętro
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Producent

MEDGENIX

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.