Parodontax Classic, 75 ml

Pasta do zębów z naturalnymi wyciągami, zapobiega krwawieniu dziąseł.

Dostępny
18,79

O produkcie: Parodontax Classic, 75 ml

100004336

Opis

Parodontax Classic Pasta do zębów.

Właściwości

Parodontax Classic to pasta do zębów opracowana z myślą o potrzebach osób mających wrażliwe dziąsła. Jest przeznaczona do codziennego mycia zębów. Produkt sprawdzi się przy pielęgnacji podrażnionej, podatnej na uszkodzenia i skłonnej do krwawienia śluzówki jamy ustnej. Mimo braku obecności fluorku w składzie pasta Parodontax Classic efektywnie usuwa patogenne mikroorganizmy bytujące w jamie ustnej odpowiedzialne za rozwój próchnicy i chorób przyzębia. Neutralizuje płytkę nazębną gromadzącą się wzdłuż linii dziąseł i pozwala zachować szczelność połączenia zębów i dziąseł. Po zastosowaniu produktu w jamie ustnej pozostaje długotrwałe uczucie świeżości i czystości. Skuteczność pasty Parodontax Classic potwierdzają badania kliniczne. Testy udowadniają, że stosowanie produktu 2 razy dziennie pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł*.

Jak działa pasta Parodontax Classic?

Starannie dobrane składniki pasty Parodontax Classic dokładnie oczyszczają jamę ustną i sprawiają, że krwawienie dziąseł staje się mniej dokuczliwe.

Jak stosować pastę Parodontax Classic?

Myj zęby z użyciem pasty Parodontax Classic 2-3 razy dziennie. Nie połykaj produktu. Po zakończeniu szczotkowania wypluj resztki pasty. Przy długotrwałym utrzymywaniu się objawów krwawienia, skonsultuj się z lekarzem.

Czy pasta Parodontax Classic ma przeciwwskazania do stosowania?

Nie ma informacji co do ewentualnych przeciwwskazań do stosowania pasty do zębów Parodontax Classic.

*https://www.parodontax.pl/produkty/pasta-do-zebow


Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Pasta do zębów.

Dystrybutor

GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Producent

SmithKline Beecham Ltd.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.