Pasieki Rodziny Sadowskich herbata ziołowa Z sadu, 50 g

Dostępny
24,75

O produkcie: Pasieki Rodziny Sadowskich herbata ziołowa Z sadu, 50 g

100050794

Opis

Pasieki Rodziny Sadowskich herbata ziołowa Z sadu 50 g to mieszanka roślin o wyjątkowych właściwościach. Dzięki nim działa wielopoziomowo i sprawdzi się zarówno w przypadku przemęczenia, jak i odwodnienia. Dostarcza walorów smakowych oraz wpływa na lepszą kondycję organizmu i samopoczucie.


Właściwości

  • Przepyszna zarówno na zimno, jak i na ciepło.
  • Polecana podczas okresu osłabienia organizmu.
  • Idealna do zrobienia lemoniady ziołowej.
  • Dzięki rooibos wzmaga laktację.
  • Napar na wzmocnienie.

Herbata ziołowa Z sadu Pasieki Rodziny Sadowskich zachwyca złożonością smaku dzięki starannie dobranej kompozycji. W składzie znajdują się rooibos, liście jeżyny, czarnej porzeczki i mięty oraz owoc czerwonej porzeczki. Zioła skrywają w sobie prozdrowotne moce, stanowiąc źródło witamin, minerałów i substancji czynnych. Mieszanka silnie orzeźwiapomoże w stanach odwodnienia, szczególnie nasilających się podczas upałów. Może być podawana także dzieciom.

Rośliny znajdujące się w herbacie ziołowej Z sadu Pasieki Rodziny Sadowskich korzystnie wpływają na procesy przemiany materii, regulując pracę układu pokarmowego i dając ukojenie. Są pomocne w czasie ciąży, kiedy dopadają intensywne mdłości – zioła pomogą w ich złagodzeniu, przynosząc chwile komfortu. Dodatkowo działają wzmacniająco. Rooibos i owoce czerwonej porzeczki są źródłem witaminy C i żelaza, zwiększając odporność organizmu. Z kolei liście czarnej porzeczki, mięty i jeżyny wpływają na poprawę krążenia krwi oraz wykazują właściwości przeciwzapalne.


Skład

rooibos, owoc czerwonej porzeczki, liść jeżyny, liść czarnej porzeczki, liść mięty

Ostrzeżenia

Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu do maksymalnie 18 stopni.

Producent

Miodziarze sp. z o.o

Typ produktu

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.