Pasieki Rodziny Sadowskich

  (24)

Marka Pasieki Rodziny Sadowskich obejmuje produkty wytwarzane przez jedno z największych gospodarstw pszczelarskich w Polsce. W ofercie firmy znajdziesz naturalne miody tradycyjne, wyroby pszczele oraz herbatki ziołowe.

Sortuj według

Miody Pasieki Rodziny Sadowskich — z pasji do pszczelarstwa

Historia firmy Pasieki Rodziny Sadowskich rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to założyciel przedsiębiorstwa Arek Sadowski zupełnie przypadkiem trafił do lokalnego gospodarstwa pszczelarskiego. Chwilowe zajęcia okazało się dla niego czymś więcej, niż tylko dorywczą pracą i szybko przerodziło się w pasję. Rok później miał już swoje pierwszych 5 uli, których w kolejnych latach przybywało więcej i więcej. Wraz z poszerzaniem wiedzy i umiejętności, rozwijała się też jego działalność. Obecnie gospodarstwo pszczelarskie Pasieki Rodziny Sadowskich liczy ponad 3000 uli zamieszkiwanych przez 150 mln pszczół zapylających pola Kujaw i Mazowsza.

Pasieki Rodziny Sadowskich — miody tradycyjne

W ofercie Pasieki Rodziny Sadowskich znajdziesz rozmaite miody tradycyjne. Ich cena zależy od rodzaju miodu i objętości opakowania. Produkty tego polskiego gospodarstwa pszczelarskiego znajdują się w słoikach o pojemności 450 g lub 1200 g. Możesz zdecydować się na:

  • Miód faceliowy — cechuje się jasną, żółtą barwą i kwaskowym smakiem o lekko ziołowym aromacie;
  • Miód rzepakowy — wyróżnia się łagodnym smakiem, kremową barwą i wyraźnym aromatem rzepaku;
  • Miód wielokwiatowy — charakteryzuje się wyrazistym kwiatowym smakiem i aromatem;
  • Miód lipowy — ma typowy lekko piekący smak i silny zapach kwiatu lipy.

Pasieki Rodziny Sadowskich — produkty pszczele i herbaty ziołowe

Gospodarstwo Pasieki Rodziny Sadowskich, oprócz miodów tradycyjnych, proponuje swoim klientom również produkty pszczele takie jak pierzga czy pyłek pszczeli. Stanowią one cenne źródło prozdrowotnych substancji odżywczych, m.in. witamin i aminokwasów. Można stosować je np. w celu wzmocnienia odporności lub poprawy ogólnej kondycji organizmu. Firma oferuje też naturalne herbatki ziołowe bazujące na roślinach pozyskanych z lasu, z sadu lub z łąki. Wśród surowców wykorzystywanych do tworzenia naparów znajdują się m.in. liść jeżyny, liść czarnej porzeczki, liść mięty, kwiat czerwonej koniczyny, ziele skrzypu czy kwiat rumianku.