Pasieki Rodziny Sadowskich pyłek pszczeli w miodzie, 400 g

Dostępny
34,12

O produkcie: Pasieki Rodziny Sadowskich pyłek pszczeli w miodzie, 400 g

100050564

Opis

Pasieki Rodziny Sadowskich pyłek pszczeli w miodzie, 400 g jest produktem łatwiej przyswajalnym niż pyłek pszczeli i miód oddzielnie. Produkt stanowi wsparcie w stanach braku odporności organizmu. Ze względy na przyjemny smak polecany dzieciom.


Właściwości

  • Pomoc w uzupełnieniu witamin i minerałów w organizmie.
  • Wsparcie kondycji fizycznej i psychicznej.
  • Korzystny wpływ na układ krwionośny.
  • Przyjemny, słodki smak.
  • Wsparcie metabolizmu oraz układu pokarmowego.
  • Nietestowany na zwierzętach.

Pyłek pszczeli to prawdziwe dobrodziejstwo natury, zawiera szeroki komplet witamin, soli mineralnych, substancji aktywnych biologicznie, protein i węglowodanów. Występuje w postaci żółtobrązowych, niewielkich granulek. Zmielony na pył i dodany do miodu jest lepiej przyswajalny i dłużej zachowuje swoje wartości odżywcze. Produkt wspiera organizm w stanach wyczerpania, osłabienia i po antybiotykoterapii. Korzystanie wpływa na pracę układu sercowo-naczyniowego i pokarmowego, ponieważ wspomaga mikroflorę jelitową i metabolizm.

Pyłek w miodzie jest produktem łatwiejszym w stosowaniu niż pyłek w postaci prostej, ponieważ nie wymaga długiego moczenia w wodzie. Stosując produkt jako kurację wzmacniającą, zacznij od 1 łyżeczki dziennie. Osoby z alergiami pokarmowymi, szczególnie na produkty miodopochodne, powinny być ostrożne w przyjmowaniu pyłku w miodzie i obserwować reakcje organizmu. Osoby o suchej, problematycznej skórze i zniszczonych włosach mogą używać miodu z pyłkiem do wykonywania domowych kosmetyków.


Skład

60% nektarowego miodu wielokwiatowego, 40% niezmielonego pyłku pszczelego

Ostrzeżenia

Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu do maksymalnie 18 stopni.

Producent

Miodziarze sp. z o.o

Typ produktu

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu