Perspiblock Deo, antyperspirant, 50 ml

Antyperspirant roll-on z alantoiną, redukuje ilość wydzielanego potu.

Dostępny
18,47

O produkcie: Perspiblock Deo, antyperspirant, 50 ml

100004384

Opis

Antyperspirant Perspiblock Deo przeznaczony jest dla osób z problemem nadmiernej potliwości, dla których działanie tradycyjnych antyperspirantów okazało się nieskuteczne. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Właściwości

Perspiblock Deo zawiera składniki aktywne, które pomagają wyeliminować nadmierne pocenie poprzez zredukowanie ilości wydzielanego potu. To zasługa m.in.:

  • mleczanu glinu (Aluminum Lactate) – pomagającego zahamować aktywność gruczołów potowych,
  • chlorowodorku glinu (Aluminum Chlorohydrate) – wykazującego podobne właściwości do mleczanu glinu; przyczynia się do zredukowania pracy gruczołów potowych.

Oba składniki pozwalają zmniejszyć nadmierną potliwość, przynosząc komfort na co dzień. W składzie antyperspirantu Perspiblock Deo znalazły się też związki srebra, które wykazują właściwości przeciwbakteryjne. Dzięki temu kosmetyk nie tylko hamuje zbyt dużą ilość wydzielanego potu, ale również przyczynia się do neutralizowania nieprzyjemnego zapachu. Skład preparatu uzupełnia alantoina, która odpowiada za łagodzenie podrażnień oraz wykazuje właściwości wygładzające. Perspiblock Deo to antyperspirant typu roll-on. Taka postać jest wygodna w aplikacji – wystarczy przyłożyć ruchomą kulkę do miejsca narażonego na nadmiernego pocenie, a następnie przesunąć kilka razy.

Jak działa Perspiblock Deo?

Antyperspirant bazuje na składnikach aktywnych, które blokują ujście gruczołów potowych oraz pomagają zapobiegać przykremu zapachowi spowodowanemu namnażaniem się bakterii.

Kiedy stosować Perspiblock Deo?

Po antyperspirant Perspiblock Deo sięgnij wtedy, gdy zmagasz się z nadmiernym poceniem lub znajdujesz się w sytuacji stresowej sprzyjającej produkcji większej ilości potu.

Jak stosować Perspiblock Deo?

Antyperspirant Perspiblock Deo stosuj wyłącznie na suchą i oczyszczoną skórę. Przyłóż kulkę w miejscu narażonym na wydzielanie potu, a następnie wykonaj ruchy posuwiste do przodu i do tyłu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Perspiblock Deo?

Nie stosuj tego antyperspirantu w ciągu 48 godzin po przeprowadzonej depilacji. Produkt nie będzie też odpowiedni dla osób wykazujących nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Czy stosowanie Perspiblock Deo w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Producent nie informuje na temat tego czy stosowanie antyperspirantu w okresie ciąży i karmienia piersią jest bezpieczne. Możesz zasięgnąć opinii lekarskiej w razie wątpliwości.


Skład INCI

Water, alluminium chlorohydrate, glycerin, aluminium lactate, methylpropanediol, phenoxethanol, hydroxyethylcellulose, citric acid and silver citrate, allantoin, ethylhexylglycerin.

Jak stosować

Stosować tylko na czystą, suchą i zdrową skórę. Nie stosować w ciągu 48 godzin po depilacji.

Przeznaczenie

Persiblock Deo przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego, na okolice skóry nadmiernie pocące się tj. pachy, dłonie i stopy.

Pojemność

50 ml

Seria

Perspiblock

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.