Pharmaceris E Emotopic, pianka myjąca do twarzy, ciała i włosów, 200 ml

Dostępny
26,32

O produkcie

100010965

Pharmaceris E Emotopic, pianka myjąca do twarzy, ciała i włosów to kosmetyk przeznaczony do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Działa łagodząco i wzmacnia barierę ochronną skóry. 

Właściwości

Pianka o ultra-łagodnej formule, dokładnie i delikatnie oczyszcza twarz, ciało oraz skórę głowy i włosy, nie naruszając naturalnej bariery skóry. Receptura zapewnia optymalne nawilżenie, tworząc naturalną osłonę przed podrażnieniami oraz nadmiernym przesuszeniem, łuszczeniem i miejscowym stanom zapalnym. Pianka koi i łagodzi, niwelując uczucie swędzenia. Wyjątkowo łagodna baza myjąca pozostawia skórę czystą, gładką i miękką w dotyku. Pianka stosowana jako szampon, nie obciąża włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Bąbelkowa formuła, w połączeniu z przyjemną kompozycją zapachową, sprawia dzieciom radość z kąpieli i mycia pod prysznicem.

Skład

Woda oczyszczona, Glicerol, Składniki pomocnicze, Środki powierzchniowo czynne, Kompozycja zapachowa.

Jak stosować

NOWORODKI: zaleca się stosować 1 dozę pianki [jedno naciśnięcie pompki] na główkę dziecka oraz 2 dozy na ciało. Delikatnie rozprowadzić po zwilżonej skórze, umyć, a następnie dokładnie spłukać czystą wodą.
NIEMOWLĘTA, DZIECI I DOROŚLI: nanieść kilka doz pianki na skórę ciała, twarzy lub na skórę głowy i mokre włosy, następnie rozprowadzając umyć całą powierzchnię. Dokładnie spłukać czystą wodą. Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.

Przeznaczenie

Polecana do codziennego mycia suchej i wrażliwej skóry twarzy oraz ciała, w tym skóry głowy dzieci i dorosłych, już od 1. dnia życia. Zapobiega objawom atopowego zapalenia skóry (AZS) takim jak: suchość skóry, podrażnienia, zaczerwienienia oraz objawom towarzyszącym reakcjom alergicznym. Wyjątkowo łagodna receptura nie wywołuje podrażnień oraz szczypania oczu.

Ostrzeżenia

Używać zgodnie ze wskazaniami. Unikać przedostania się preparatu do worka spojówkowego. W razie zaistniałego kontaktu z workiem spojówkowym natychmiast przemyć oczy ciepłą wodą. Nie stosować na otwarte rany. Nie połykać. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania produktu. W sytuacji zaostrzenia zmian skórnych odstawić preparat i skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej oraz unikać ekspozycji produktu bezpośrednio na wysoką temperaturę czy promieniowanie słoneczne. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po wygaśnięciu daty ważności. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania.

Waga

200 ml netto

Producent

LAB.KOSMETYCZNE DR IRENA ERIS
Armii Krajowej 12
Piaseczno

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.