Pharmovit adaptal adaptogen, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety z ekstraktem z żeń-szenia indyjskiego i innymi składnikami.

Dostępny
29,77

O produkcie: Pharmovit adaptal adaptogen, suplement diety, 60 kapsułek

100034596

Opis

Adaptal to suplement diety zawierający mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów i witamin zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®.


Właściwości

Adaptal™ zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów i witamin zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Ashwagandha, żeń-szeń syberyjski i cytryniec wykazują właściwości adaptogenne. Adaptogeny to substancje roślinne pomagające w niwelowaniu skutków stresu oraz w przystosowaniu organizmu do niekorzystnych warunków środowiskowych. Dodatkowo ashwagandha pomaga w utrzymaniu zdolności fizycznych i psychicznych w przypadku osłabienia i zmęczenia, a żeń-szeń syb. wspiera organizm w stanach przemęczenia i rekonwalescencji oraz przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Szczodrak wspiera odporność oraz wspiera adaptację organizmu do ekstremalnych i stresujących sytuacji. Różeniec przyczynia się do pobudzenia i poprawy stanu umysłu oraz wykazuje korzystne działanie w trudnościach przy zasypianiu, braku apetytu i spadku wydajności w pracy. Wit. B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.


Tabela

   
Składniki w porcji dziennej   
   
1 kapsułka   
   
Ekstrakt z żeń-szenia indyjskiego (Withania somnifera)   
   
140,00 mg   
   
- w tym witanolidy   
   
9,80 mg   
   
Ekstrakt 4:1 ze szczodraka krokoszowatego
   (Rhaponticum carthamoides)   
   
17,50 mg   
   
Ekstrakt 4:1 z cytryńca  chińskiego (Schisandra chinensis)   
   
100,00 mg   
   
Ekstrakt 4:1 z różeńca górskiego (Rhodiola rosea)   
   
35,00 mg   
   
Ekstrakt 20:1 z żeń-szenia syberyjskiego (Eleuterococcus senticosus)   
   
25,00 mg   
   
BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)   
   
3,00 mg   
   
- w tym piperyna   
   
2,85 mg   
   
Witamina B6   
   
1,40 mg (100% RWS)*   

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia.


Skład

Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego standaryzowany na 7% witanolidów, ekstrakt 4:1 z korzenia szczodraka krokoszowatego, ekstrakt 4:1 z owoców cytryńca chińskiego, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt 4:1 z korzenia różeńca górskiego, ekstrakt 20:1 z korzenia żeń-szenia syberyjskiego, BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).


Jak stosować

Stosować doustnie. Popić wodą 250 ml. Nie spostować dłiużej niż 3 miesiące.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Spożywać 1 kapsułkę dziennie.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Osoby zażywające leki przeciwdepresyjne przed spożyciem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Waga

Masa netto: 30,28 g


Producent

Pharmovit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa Plac G. Narutowicza 1/6, 09-402 Płock,
POLSKA


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.