Pharmovit erectavin komfort życia seksualnego, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
36,21

O produkcie

100034602

Eractavin™ to suplement diety zawierający mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów oraz minerałów, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®.

Właściwości

Eractavin™ zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów oraz minerałów, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych. Buzdyganek naziemny wspiera zdrowie narządów rozrodczych oraz wspomaga zdolności seksualne. Buzdyganek, damiana i żeń-szeń koreański przyczyniają się do utrzymania pragnienia seksualnego. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności, prawidłowych funkcji rozrodczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteonu we krwi.

Tabela

   
Składniki w porcji dziennej   
   
2 kapsułki   
   
Ekstrakt 4:1 z głogu   dwuszyjkowego (Crataegus laevigata)   
   
364,00 mg   
   
- w tym l-arginina   
   
300,00 mg   
   
Ekstrakt 4:1 z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris)   
   
140,00 mg   
   
Ekstrakt 4:1 z Damiana (Turnera diffusa)   
   
100,00 mg   
   
Ekstrakt 4:1 z żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng)   
   
90,00 mg   
   
Cynk   
   
10,00 mg (100% RWS)*   
   
BioPerine® ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum)   
   
3,00 mg   
   
- w tym piperyna   
   
2,85 mg   

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia.

Skład

Składniki: L-arginina (chlorowodorek l-argininy), otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt 4:1 z owoców buzdyganka naziemnego, ekstrakt 4:1 z liści damiana, ekstrakt 4:1 z korzenia żeń-szenia koreańskego, cynk (glukonian cynku), BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

Jak stosować

Stosować doustnie. Popić wodą 250 ml. Spożywać nie dłużej niż 3 miesiące.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

Masa netto: 29,36 g

Producent

Pharmovit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa Plac G. Narutowicza 1/6, 09-402 Płock,
POLSKA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.