PIC RinoFlux sól fizjologiczna, 10 ampułek a 10 ml

Roztwór soli fizjologicznej do pielęgnacji nosa dzieci i dorosłych.

Dostępny
12,58

O produkcie: PIC RinoFlux sól fizjologiczna, 10 ampułek a 10 ml

100019486

Opis

Sterylny roztwór soli fizjologicznej do terapii inhalatorem oraz do higieny nosa dla dorosłych i dzieci.


Właściwości

Zarówno u dorosłych, jak i u dzieci, wydzielina blokująca nos może spowodować problemy, których zaniedbanie może prowadzić do poważnych infekcji dróg oddechowych. Z tego powodu prawidłowe oczyszczanie przewodów nosowych jest bardzo istotne.


Jak stosować

W higienie codziennej:
do płukania jamy nosowej – pomaga usunąć nadmiar wydzielin śluzówki nosa. Jego działanie nawilżające poprawia nawilżenie śluzówki nosa; do oczyszczania nosa u dzieci niezdolnych do wydmuchania nosa; usuwa śluz często blokujący nos u dzieci karmionych piersią, ułatwiając karmienie i usypianie.

W terapii aerozolowej:
w higienie nosa, do użytku z mikroirygatorem podłączonym do systemu aerozolowego. Jego rozcieńczające działanie usuwa wydzielinę i śluz w zatorach nosa; do rozcieńczania lekarstwa w terapii aerozolowej.

Przeznaczenie

Roztwór soli fizjologicznej jest polecany do codziennej higieny nosa dla dzieci i dorosłych oraz do terapii aerozolowej.

Dystrybutor

SIROWA POLAND Sp. z o.o.
Poselska 11
03-931 Warszawa


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.