PIL’ATEN

  (2)

PIL’ATEN jest azjatycką marką kosmetyczną, która opiera swoje działania na koncepcie EnjoyMan. Kieruje swoją ofertę do osób, które żyją w dużych, hałaśliwych miastach i chcą zadbać o swoją skórę w naturalny sposób. Produkty PIL’ATEN są obecnie dostępne w Europie, Azji i w obu Amerykach.

Sortuj według

    Preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała PIL’ATEN

    Marka PIL’ATEN jest znana zwłaszcza z produkcji masek peel-of w czarnym kolorze. Kosmetyki te zawierają substancje pochodzenia naturalnego. To węgiel aktywny z bambusa czy wyciąg z mułu morskiego. Składniki te pomagają usuwać zanieczyszczenia i zaskórniki, by pozostawić skórę gładką, ściągniętą i ze zwężonymi porami. Oczyszczająca maska typu peel-of PIL’ATEN Black Mask została nagrodzona w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego w 2017 roku, jako Najbardziej Perspektywiczny Debiut i Produkty Specjalistyczne do Pielęgnacji Twarzy.

    PIL’ATEN nie ogranicza się jedynie do produkcji masek peel-of. Marka ma w swojej ofercie także produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Wśród nich można wyróżnić bibułki matujące, kremy do rąk i twarzy, bazy pod makijaż, oczyszczające płatki na strefę T oraz maski złuszczające na stopy. PIL’ATEN oferuje też maski w płachcie do twarzy lub ust z algami, kolagenem kwasem hialuronowym czy sokiem z aloesu. Wiele produktów PIL’ATEN dostępnych w Dr. Max umieszczono w niewielkich opakowaniach, które mieszczą się w damskiej torebce. Kosmetyki tej marki mają delikatne, świeże zapachy. Ceny poszczególnych produktów PIL’ATEN różnią się w zależności od ich typu.

    Preparaty PIL’ATEN o bogatych składach

    Wiele kosmetyków do ciała PIL’ATEN wzbogacono substancjami roślinnymi, jak olej abisyński czy z awokado. Produkty te zawierają także witaminę E, która wspiera w walce z wolnymi rodnikami. Pomaga złagodzić stany zapalne, zregenerować i wygładzić skórę oraz uchronić ją przed zmianami nowotworowymi. Preparaty PIL’ATEN zawierają także glicerynę, która wspiera regenerację naskórka i pomaga wygładzić zmarszczki. Jest polecana zwłaszcza w przypadku cery odwodnionej. Masło shea, pozyskiwane z orzechów afrykańskiego drzewa Vitellaria paradoxa, pomaga złagodzić zmiany alergiczne i przyspieszyć gojenie drobnych uszkodzeń. W skład kosmetyków PIL’ATEN wchodzi też betaina z buraka cukrowego, która wspiera w walce ze zmarszczkami, podrażnieniami i zaczerwienieniami.