Pilaten Black Mask, oczyszczająca maska typu peel-off, 6g

Dogłębnie oczyszczająca maska typu peel off, stosowana na zaskórniki.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

2,19

O produkcie: Pilaten Black Mask, oczyszczająca maska typu peel-off, 6g

100008511

Opis

Czarna maska do twarzy typu peel-off usuwająca zaskórniki i oczyszczająca pory. Maseczka polecana do wielu typów cer, w szczególności tłustej i mieszanej, ze skłonnością do występowania zaskórników (również zamkniętych wągrów) oraz powiększonych porów skórnych.

Właściwości

Czarna maska z węglem bambusowym Pilaten Black Mask to produkt typu peel-off. Głównym składnikiem preparatu jest aktywny węgiel pozyskany z bambusa. W składzie umieszczono również kolagen, glicerynę i wyciągi roślinne z oczaru wirginijskiego i portulaki pospolitej.

  • Aktywny węgiel z bambusa pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji. Wykazuje właściwości ściągające, oczyszczające i bakteriobójcze. Dokładnie i dogłębnie oczyszcza cerę, usuwając nadmiar sebum i tym samym — zmniejszając błyszczenie skóry. Przyczynia się też do poprawy kolorytu skóry i wygładzenia.
  • Gliceryna to jeden z najstarszych surowców wykorzystywanych do nawilżania skóry. Ma silne właściwości higroskopijne, dzięki czemu wspiera zachowanie optymalnego poziomu nawodnienia skóry. Rekompensuje straty wilgoci, wnikając do głębszych partii warstwy rogowej i zatrzymuje tam wodę. Sprawia, że cera staje się gładka, miękka i elastyczna.
  • Kolagen pełni w organizmie bardzo ważne funkcje i jest podstawowym składnikiem skóry. Pomaga utrzymać odpowiednią zawartość wody w skórze i zachować jej właściwe napięcie.
  • Wyciąg z oczaru wirginijskiego jest znany ze swoich właściwości przeciwłojotokowych i ściągających. Wspomaga regulowanie pracy gruczołów łojowych. Jednocześnie obkurcza skórę, delikatnie ściągając jej wierzchnią warstwę.
  • Wyciąg z portulaki pospolitej wspiera właściwą pielęgnację skóry.

Jak działa Pilaten Black Mask?

Maska Pilaten Black Mask dokładnie oczyszcza skórę. Usuwa zaskórniki, martwy naskórek i inne zanieczyszczenia. Zmniejsza przetłuszczanie skóry w strefie T poprzez regulację pracy gruczołów łojowych. Ujędrnia i liftinguje skórę. Pozostawia ją czystą, ściągniętą i z widocznie zwężonymi porami.

Jak stosować Pilaten Black Mask?

Dokładnie oczyść twarz. Następnie nałóż na twarz mokry, bardzo ciepły ręcznik, co pozwoli rozszerzyć pory. Taki zabieg powinien trwać ok. 2-4 minut. Później delikatnie osusz skórę i równomiernie rozprowadź maskę w wybranym obszarze twarzy. Nie aplikuj produktu w okolicy oczu i na brwi. Po zaschnięciu maseczki (przeważnie zajmuje to ok. 25-35 minut) delikatnie usuń ją z twarzy, zaczynając od dołu i kierując się ku górze. Resztki produktu zmyj wilgotną chusteczką.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Pilaten Black Mask?

Zrezygnuj ze stosowania maski, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu.

Czy Pilaten Black Mask jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Nie ma danych co do bezpieczeństwa stosowania produktu przez kobiety w ciąży.


Skład INCI

Water, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Collagen, Diazolidinyl Urea, CI 28440, Fragrance.

Jak stosować

Przed aplikacją maski dokładnie oczyść cerę. Następnie przykryj twarz ciepłym ręcznikiem, na około 3-5 minut, w celu rozszerzenia porów. Równomiernie rozprowadź preparat na skórze twarzy, omijając takie miejsca jak usta, okolice oczu, brwi, linię włosów, zarost. Pozostaw maskę na około 10-15 minut, lub do całkowitego wyschnięcia. Następnie delikatnie usuń ją z twarzy zaczynając od dołu i kierując się ku górze. Ewentualne pozostałości zmyj wilgotną chusteczką.

Przeznaczenie

Pilaten Czarna maska z węglem bambusowym przeznaczona do stosowania na skórze mieszanej, tłustej, ze skłonnością do wągrów i zaskórników, rozszerzonych porów.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik kosmetyku.

Pojemność

6 g

Uwagi

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Jeśli produkt dostanie się do oczu przemyj natychmiast dużą ilością wody. Bezpośrednio po użyciu może pojawić się zaczerwienienie skóry, które zazwyczaj utrzymuje się przez kilka minut. Jest to normalna reakcja związana z oczyszczającym i ściągającym działaniem produktu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej zasięgnij porady lekarza. Produkt tylko do użytku zewnętrznego. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w oryginalnym opakowaniu.


Producent

PLTN COSMETICS INC.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.