Bella Mamma, podkłady higieniczne, 10 sztuk

Marka: BELLA

Podkłady higieniczne superchłonne dla kobiet po porodzie i w połogu.

Dostępny
5,57

Klienci kupili również

Krem do pielęgnacji skóry z widocznymi rozstępami na udach i brzuchu.

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Bella Mamma, podkłady higieniczne, 10 sztuk

100000621

Opis

Superchłonne podkłady higieniczne przeznaczone dla kobiet w okresie połogu.

Właściwości

Podkłady mają kształt prostokątnej pieluszki, są przyjazna dla skóry, dzięki czemu mogą ich też używać kobiety po wszelkich zabiegach ginekologicznych. Właściwości: - duże i bardzo chłonne, - wkład celulozowy, - przyjazny dla skóry.

Ciało kobiety po porodzie przeżywa prawdziwą rewolucję. Macica zaczyna się kurczyć i pojawiają się tzw. odchody połogowe. Żeby zabezpieczyć się przed krwawieniem, niezbędne są dobre podkłady. Produkty Bella Mamma wyróżniają się znacznie większą skutecznością niż tradycyjne podpaski. Zapewniają komfort i higienę nawet w pozycji leżącej. Chronią przed zabrudzeniem bielizny oraz pościeli.

Podkłady Bella Mamma odznaczają się wygodną aplikacją. Są miękkie w dotyku, a ich dolna warstwa posiada niebieski kolor, co ułatwia umieszczanie na bieliźnie. Do zalet artykułów Bella Mamma zalicza się również miękka włóknina, która nie podrażnia miejsc intymnych. Produkty nie wywołują reakcji alergicznych. Zostały przebadane dermatologicznie. Bella Mamma mogą być więc bezpiecznie stosowane przez osoby ze skłonnością do uczuleń.

Bella Mamma produkuje artykuły higieniczne zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 13485. Dodatkowo marka dba o ochronę środowiska. Pozyskuje materiały od odpowiedzialnych dostawców. Stosuje także rozwiązania chroniące przed emisją szkodliwych czynników atmosferycznych do środowiska. Firma kładzie ponadto nacisk na minimalizację ilości odpadów. Pozostałości poprodukcyjne poddaje recyklingowi.

Podkłady poporodowe Bella – jak używać?

Bella Mamma umieszcza się na wewnętrznej stronie bielizny poporodowej. Podkłady należy zmieniać w zależności od intensywności krwawienia. Bella Mamma mają charakter jednorazowy. Zużyte artykuły zawija się w foliowy worek lub papier, a następnie wyrzuca do śmieci.

Jakie wymiary mają podkłady poporodowe Bella?

Podkłady poporodowe Bella Mamma posiadają kształt prostokąta o wymiarach 34x12 cm. Wyróżniają się dużą powierzchnią, zapewniając komfort o dyskrecję.

Po co stosować podkłady poporodowe Bella?

Bella Mamma stosuje się przede wszystkim w okresie połogu. Artykuły chronią przed krwawieniem, utrzymującym się przez kilka tygodni po porodzie. Jest ono związane ze stopniowym kurczeniem się macicy. Opcjonalnie podkładów Bella Mamma używa się jako zabezpieczenia po zabiegach ginekologicznych.


Skład

Zawartość: 10 podkładek

Przeznaczenie

Idealne dla kobiet w okresie połogu, są duże i bardzo chłonne, posiadają wkład celulozowy pokryty delikatną włókniną. Nie powodują reakcji alergicznych.

Możliwe skutki uboczne

Bella Mamma, podkłady higieniczne poporodowe, 10 sztuk

Waga

10 sztuk

Dystrybutor

Bella

Producent

Bella

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.