Qmed ortopedyczna poduszka lędźwiowa półwałek granatowy, 1 szt.

Marka: QMED
Dostępny
51,39

O produkcie: Qmed ortopedyczna poduszka lędźwiowa półwałek granatowy, 1 szt.

100052663

Opis

Qmed ortopedyczna poduszka lędźwiowa półwałek granatowy, 1 szt. to wyrób medyczny wykonany z pianki z pamięcią kształtu, który pomaga utrzymać prawidłową pozycję siedzącą. Poduszkę można stosować pod szyję, kolana, stopy lub plecy.


Właściwości

  • Rozmiar uniwersalny.
  • Odciąża odcinek szyny i lędźwiowy kręgosłupa.
  • Pozwala przyjąć wygodą pozycję podczas siedzenia.
  • Niweluje napięcie mięśni karku i zapobiega bólom głowy.
  • Wykonana z wiskoelastycznej pianki z funkcją pamięci.
  • Średnia twardość.
  • Regulowany pasek umożliwiający mocowanie poduszki na zagłówku fotela.

Ortopedyczna poduszka lędźwiowa w kształcie półwałka to wyrób medyczny marki Qmed, wykonany z wysokiej jakości pianki wiskoelastycznej z funkcją pamięci. Dzięki temu poduszka idealnie dopasowuje się do anatomicznych krzywizn ciała, zapewniając tym samym wyjątkowy komfort i możliwość utrzymania optymalnej pozycji podczas siedzenia. Dodatkowo pianka zapobiega gromadzeniu się i rozwojowi mikroorganizmów, w związku z czym poduszka jest bezpieczna dla alergików.

Wyprofilowana konstrukcja poduszki ortopedycznej Qmed nie tylko wspiera prawidłową postawę ciała podczas siedzenia, ale także niweluje bóle głowy, szyi i kręgosłupa. Ze względu na uniwersalny kształt poduszka wykazuje wszechstronne zastosowanie – może być stosowana np. pod szyję, pod stopy, między nogi, pod kolana lub odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Zdejmowana poszewka z weluru zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości, natomiast pasek mocujący ze ściągaczem umożliwia mocowanie poduszki na zagłówku fotela.


Skład

100% PU.


Dzienne spożycie

Według potrzeb.


Przeznaczenie

Poduszka do stosowania pod szyję, pod kolana i stopy lub jako jako separator, oraz na odcinek lędźwiowy. Polecana dla osób dbających o komfort i zachowanie odpowiedniej pozycji siedzącej.


Ostrzeżenia

Użytkownicy z poważnymi schorzeniami odcinka szyjnego kręgosłupa lub utrwalonymi zmianami przed pierwszym użyciem powinni skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą.


Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp. z o.o.
Maratońska 104,
94-007 Łódź


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.