Qmed LUMBAR HALF ROLL Poduszka lędźwiowa półwałek, granatowy, rozmiar U, 1 szt.

Dostępny
51,39

O produkcie: Qmed LUMBAR HALF ROLL Poduszka lędźwiowa półwałek, granatowy, rozmiar U, 1 szt.

100052663

Opis

Qmed LUMBAR HALF ROLL Poduszka lędźwiowa półwałek, granatowy, rozmiar U, 1 szt. to wielofunkcyjna poduszka w kształcie półwałka, z pianki leniwej.


Właściwości

Uniwersalny kształt poduszki umożliwia jej wszechstronne zastosowanie. Idealna pod szyję, odcinek lędźwiowy kręgosłupa, kolana, stopy oraz pomiędzy nogi jako separator. Szczególnie polecana osobom dbającym o komfort i zachowanie prawidłowej pozycji siedzącej w domu, pracy czy w samochodzie. Produkt wykonany z pianki z pamięcią idealnie dopasowuje się do anatomicznych krzywizn ciała. Posiada regulowany pasek, umożliwiający odpowiednie pozycjonowanie poduszki na oparciu krzesła czy fotela.


Skład

100% PU.


Dzienne spożycie

Według potrzeb.


Przeznaczenie

Poduszka do stosowania pod szyję, pod kolana i stopy lub jako jako separator, oraz na odcinek lędźwiowy. Polecana dla osób dbających o komfort i zachowanie odpowiedniej pozycji siedzącej.


Ostrzeżenia

Użytkownicy z poważnymi schorzeniami odcinka szyjnego kręgosłupa lub utrwalonymi zmianami przed pierwszym użyciem powinni skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą.


Producent

MDH Sp. z o.o.
Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.