Qmed poduszka rehabilitacyjna z otworem odciążającym

Marka: QMED
Dostępny
87,99

O produkcie: Qmed poduszka rehabilitacyjna z otworem odciążającym

100050951

Opis

Qmed poduszka rehabilitacyjna z otworem odciążającym została wyprofilowana w taki sposób, by stanowiła odpowiednie wsparcie w czasie rekonwalescencji, połogu lub po zabiegach operacyjnych. Zapewnia prawidłową pozycję ułożeniową, łagodząc ból po porodzie lub operacji. Polecana także osobom pracującym długotrwale w pozycji siedzącej.


Właściwości

  • Daje ulgę podczas siedzenia.
  • Miękka i elastyczna.
  • Wykonana z pianki memory foam (pianki z pamięcią kształtu, nieodkształcającej się).
  • Zdejmowany pokrowiec, który można prać.
  • Rozmiar: 44 x 7,5 cm
  • Gęstość pianki: 45 kg/m3
  • Średnica otworu: 13 x 20 cm

Poduszka rehabilitacyjna z otworem odciążającym Qmed eliminuje dyskomfort powstały po zabiegach operacyjnych lub po porodzie. Pomaga zmniejszyć bóle krocza i w okolicach pośladków, szczególnie uciążliwe w połogu i po usunięciu hemoroidów. Działa przeciwodleżynowo, wspierając pozycję ułożeniową osoby o ograniczonych możliwościach ruchowych. Będzie dobrym wsparciem także dla osób pracujących w biurze i zdalnie przed komputerem, stanowiąc izolację od twardej powierzchni fotela lub krzesła. Poprawi komfort podczas siedzenia.

Poduszkę rehabilitacyjną z otworem odciążającym Qmed mogą użytkować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wyprofilowano ją tak, by była uniwersalna i dobrze dopasowywała się do ciała. Wypełnienie ugina się częściowo, umożliwiając właściwe rozłożenie ciężaru i odciążenie bolących miejsc, a otwór zapewnia prawidłową cyrkulację w okolicy krocza i pośladków. Poduszka ma antypoślizgową poszewkę, dzięki czemu jest stabilna podczas siedzenia.


Skład


Poduszka: 100% PU
Powłoczka: 100% poliester

Przeznaczenie

Wskazania: profilaktyka odleżyn w okolicy pośladków i ud łagodzenie dyskomfortu i bólu krocza we wczesnym okresie poporodowym łagodzenie dyskomfortu i bólu w okolicy pośladków po operacji hemoroidów

Waga

510 g netto

Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.