Potazek Max, suplement diety, 50 kapsułek

Dostępny
17,94
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016665

PotazeK MAX to suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na potas.

Ostrzeżenia

Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb zżycia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt nie powinien być stosowany u osób zagrożonych podwyższonym stężeniem potasu. Nie stosować u osób z choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy.

Producent

Adamed Pharma S.A.
Pieńków, ul. M. Adamkiewicza 6A
05-152 Czosnów

Przeznaczenie

PotazeK MAX suplement diety polecany jest w szczególności osobom dbającym o prawidłowe ciśnienie krwi.

Skład

Składniki: potas (chlorek potasu), sacharoza, żelatyna, substancja glazurująca - etyloceluloza, substancja wiążąca - hydroksypropylometyloceluloza, barwnik - dwutlenek tytanu

Jak stosować

Doustnie, preparat przyjmować w trakcie posiłku lub tuz po nim, popijając woda. W przypadku osób mających problem z połykaniem kapsułkę należy otworzyć i wysypać jej zawartość do spożywanego pokarmu bezpośrednio przed spożyciem. Niezwłocznie popić woda.

Tabela

Składniki 2 kapsułki % RWS*
Chlorek potasu 1800 mg ---
w tym: potas 944 mg 47,20%
*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Waga

Masa netto: 59,4 g

Dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2 razy dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.