Potstop

  (1)

Potstop to linia suplementów diety dla osób dorosłych polskiej firmy farmaceutycznej Pharmacy Lab. Nacisk na wdrażanie innowacyjnych receptur i korzystanie z bogactwa składników naturalnych sprawia, że produkty Potstop cieszą się dużą popularnością wśród osób z problemem nadmiernego pocenia się.

Sortuj według

  Potstop – poznaj asortyment marki

  Szacuje się, że hiperhydroza, czyli nadmierna potliwość, to problem dotyczący około 1-3% populacji na całym świecie. Przyczyn tej dolegliwości może być wiele, jednak niezależnie od źródła problemu nadmierne pocenie wpływa niekorzystnie na komfort życia i mocno zaburza codzienne funkcjonowanie wielu osób. Aby móc temu zapobiec, na rynek wprowadzane są nowatorskie rozwiązania farmaceutyczne, które niwelują problem nadmiernej potliwości pod pachami, na dłoniach, stopach i plecach.

  Takim produktem są m.in. suplementy diety Potstop dostępne w formie ziołowych tabletek, z których mogą korzystać osoby dorosłe. W przeciwieństwie do klasycznych antyperspirantów, ekstrakty ziołowe znajdujące się w preparatach – m.in. z szałwi lekarskiej, skrzypu polnego i melisy – ograniczają pocenie na całej powierzchni ciała. Produkty Potstop są wskazane w szczególności dla kobiet w okresie menopauzy, które często zmagają się z tzw. uderzeniami gorąca.

  Suplementy diety Potstop – wyjątkowa moc płynąca z samego serca Natury

  Wizytówką suplementów diety Potstop jest przede wszystkim ich niezwykły, naturalny skład, który łączy w sobie roślinne ekstrakty z 5 ziół, czyli szałwii lekarskiej, korzenia pokrzywy zwyczajnej, ziela skrzypu polnego, ziela melisy oraz korzenia mniszka lekarskiego. Wszystkie te substancje pomagają w łagodzeniu nadmiernej potliwości, a przy okazji poprawiają samopoczucie.

  Szałwia lekarska, czyli kluczowy składnik suplementu diety Potstop, hamuje nadmierną potliwość, a do tego wykazuje działanie tonizujące na skórę i przeciwzapalne. Pokrzywa zwyczajna ma silne właściwości moczopędne, w efekcie czego eliminuje nadmiar wody z organizmu. Melisa lekarska pomaga utrzymać dobry nastrój, natomiast skrzyp polny wraz z mniszkiem lekarskim działają moczopędnie.