Pharmovit Pregfem™ płodność kobiet, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
31,86

O produkcie: Pharmovit Pregfem™ płodność kobiet, suplement diety, 60 kapsułek

100045529

Opis

Pharmovit Pregfem™ płodność kobiet, suplement diety, 60 kapsułek to preparat, który zawiera unikalną kompozycję składników, które pomaga w zachowaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.


Właściwości

  • Bez substancji wypełniających, przeciwzbrylających oraz barwników.

Pregfem™ to unikalna kompozycja cynku, który pomaga w zachowaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, mio-inozytolu, ekstraktów ziołowych oraz witamin i minerałów  zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii oraz wspiera pragnienie seksualne. Żelazo odgrywa rolę w procesie podziału  komórek, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowej regulacji aktywności hormonalnej, a foliany pomagają w prawidłowej produkcji krwi oraz przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. Witamina B12 oraz B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny oraz w prawidłowym  funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina D oraz  foliany  pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Pieprz czarny wspomaga zdrowie kobiecego układu rozrodczego, wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

 


Tabela

Składniki w porcji dziennej
1 kapsułka

Mio-inozytol

300,00 mg

Ekstrakt 4:1 z korzenia macy (Lepidium meyenii)

100,00 mg

Żelazo

14,00 mg (100% RWS)*

Cynk

10,00 mg (100% RWS)*

Witamina D

50,00 μg/2000 IU (1000% RWS)*

Witamina B6

2,80 mg (200% RWS)*

Kwas foliowy

600,00 μg (300% RWS)*

BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)
– w tym piperyna

3,00 mg
2,85 mg

Witamina B12

5,00 μg (200% RWS)*
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: Mio-inozytol, ekstrakt 4:1 z korzenia macy, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, żelazo (fumaran żelaza (II)), cynk (cytrynian cynku), witamina D (cholekalcyferol), witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), BioPerine® – ekstrakt z owoców pieprzu  czarnego standaryzowany na 95% piperyny, kwas foliowy (L-metylofolian wapnia), witamina B12 (metylokobalamina).


Jak stosować

Popić wodą (250  ml).


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w  przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt  nie  może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Pharmovit Dystrybucja 
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Kostrogaj 9D, 09-400 Płock, Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.