Procto-Glyvenol

  (5)

Marka Procto-Glyvenol tworzy preparaty dla osób borykających się z żylakami odbytu. Opracowane przez nią kremy, tabletki, czopki i żele pomagają złagodzić ból i dyskomfort wiążące się z zapaleniem hemoroidów. Sprawdź, jakie preparaty Procto-Glyvenol znalazły się w ofercie marki.

Sortuj według

  Procto-Glyvenol – wsparcie w problemach z hemoroidami

  Procto-Glyvenol oferuje specjalistyczne preparaty stworzone na bazie lidokainy i tribenozydu. Składniki redukują ból, obrzęk i stan zapalny towarzyszące problemom z żylakami odbytu i pozwalają poczuć natychmiastową ulgę. Produkty można stosować w leczeniu zachowawczym hemoroidów (pierwsze i drugie stadium choroby) albo jako środki pomocnicze (w pozostałych stadiach choroby).

  Produkty w ofercie marki Procto-Glyvenol

  Stworzone przez Procto Glyvenol Krem i maść zawierają przeciwzapalny, przeciwobrzękowy i przeciwbólowy tribenozyd. Substancja łagodzi również świąd i zapobiega powstawaniu uszkodzeń śródbłonka naczyniowego. Opracowane przez Procto-Glyvenol maść i krem wzbogacono również lidokainą. Substancja ma działanie znieczulające, redukuje też pieczenie, ból i swędzenie, ograniczając dyskomfort. Aby poradzić sobie z hemoroidami, warto zastosować również stworzone przez Procto-Glyvenol czopki wspierające leczenie zewnętrznych i wewnętrznych żylaków odbytu.

  W ofercie marki znalazły się również stworzone przez Procto-Glyvenol tabletki. Uzupełniają one codzienny jadłospis o substancje dbające o stan naczyń krwionośnych – witaminę C, diosminę, ekstrakt z ruszczyka kolczastego oraz hesperydynę. Podobnie jak inne produkty marki Procto-Glyvenol tabletki mają przystępną cenę, dlatego ich zakup nie wymaga dużego wydatku.

  Do higieny intymnej odbytu i hemoroidów przeznaczone są z kolei chusteczki nawilżane Procto-Glyvenol. Działają nawilżająco, oczyszczająco i kojąco. Mają fizjologiczne pH i mogą zastąpić papier toaletowy. Ulgę osobom zmagającym się z hemoroidami przynosi także Procto-Glyvenol żel do higieny intymnej. Produkt skutecznie myje, odświeża i koi.