Proctomina, żel chłodzący na hemoroidy, 30 g

Dostępny
14,71

O produkcie

100010426

Żel chłodzący na hemoroidy.

Właściwości

Proctomina żel zawiera dwa wyciągi roślinne: z aloesu prawdziwego i oczaru wirginijskiego. Aloes i oczar redukują objawy towarzyszące hemoroidom zewnętrznym, łagodzą świąd i sprzyjają regeneracji podrażnionej okolicy odbytu. Oczar – hamuje drobne krwawienia, uszczelnia naczynia krwionośne, działa przeciwzapalnie i przyspiesza gojenie się ran. Aloes – goi i łagodzi uszkodzoną i podrażnioną skórę. Wspomaga procesy regeneracji skóry

Skład

Aqua Purificata, Hamamelis Virginiana Extract, Aloe Vera Gel, Propylene Glycol, Polidocanol, Hydroxyethylocellulose, Phenoxyethanol.

Jak stosować

Delikatnie nanieść warstwę preparatu na oczyszczoną i suchą okolicę odbytu. Stosować 2-3 razy dziennie, zwłaszcza rano i wieczorem lub częściej w razie potrzeby. W celu zmniejszenia podrażnienia wywołanego tarciem, preparat nałożyć przed wypróżnieniem pamiętając, aby po wypróżnieniu również zastosować żel PROCTOMINA. Zaleca się umycie rąk po każdym zastosowaniu PROCTOMINA żel.

Przeznaczenie

Żel chłodzący wskazany do stosowania zewnętrznego, w celu łagodzenia podrażnień i objawów towarzyszących hemoroidom oraz innym dolegliwościom okolic odbytu takich jak ból, świąd, pieczenie i podrażnienia.

Producent

Farmina

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.