Proftin

  (1)

Proftin do linia kosmetyków do pielęgnacji stóp należąca do polsko-australijskiej firmy Melaleuca działającej od 1996 roku. Marka stawia na wykorzystanie naturalnych i wysokiej jakości składników roślinnych i mineralnych. Poznaj produkty Proftin i zadbaj o dobrą kondycję swoich stóp!

Sortuj według

  Kosmetyki Proftin od firmy Melaleuca

  Przedsiębiorstwo Melaleuca jest obecne na rynku kosmetycznym od niemal 30 lat. Zasłynęło z produkcji kosmetyków do pielęgnacji stóp Proftin w formie wygodnej zasypki. Obecnie nieustannie rozwija swoją ofertę, aby móc spełnić rosnące oczekiwania konsumentów. W swojej działalności firma Melaleuca łączy zdobyte przez lata wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami i technologiami. W ten sposób tworzy wysokiej jakości kosmetyki spełniające europejskie standardy i dostosowane do potrzeb odbiorców. W 2004 roku marka Melaleuca wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001, a w 2013 roku uzyskała Certyfikację systemu GMP.

  Co zawierają kosmetyki z serii Proftin?

  Kosmetyki do pielęgnacji stóp Proftin opracowano z myślą o osobach narażonych na grzybicze i bakteryjne choroby skórne. Formuły preparatów bazują na całkowicie bezpiecznych składnikach, które pomagają zwalczać patogenne mikroorganizmy i zapewniają odpowiedni komfort. W recepturach produktów Proftin znalazły się składniki takie jak:

  • Kwasy borowy i salicylowy — zmniejszają produkcję potu, zapobiegają powstawaniu brzydkiego zapachu i wykazują właściwości antybakteryjne,
  • Tlenek cynku — sprzyja utrzymaniu suchości stóp.

  Niektóre preparaty przeciwgrzybicze Proftin wzbogacono o olejek z drzewa herbacianego, który jest znany z właściwości antybakteryjnych i antygrzybicznych.

  Kosmetyki do pielęgnacji stóp Proftin

  Kosmetyki Proftin są doceniane przez wiele osób, na co wpływ ma bez wątpienia ich atrakcyjna cena oraz wysoka skuteczność. Produkty w postaci zasypki znajdują się w niewielkim opakowaniu z funkcjonalnym dozownikiem. Dzięki temu są łatwe w stosowaniu i można je zabrać w dowolne miejsce — np. na basen czy na siłownię. W zależności od własnych upodobań możesz zdecydować się na klasyczną zasypkę Proftin o podstawowym składzie lub produkt wzbogacony o olejek drzewa herbacianego.

  Wypróbuj kosmetyki do stóp Proftin i odzyskaj optymalny komfort!