Proktis-M, pianka oczyszczająca, 150 ml

Dostępny
30,49

O produkcie: Proktis-M, pianka oczyszczająca, 150 ml

100020896

Opis

Aktywna Pianka Oczyszczająca do mycia i pielęgnacji okolic odbytu, w szczególności po zabiegach proktologicznych, przy hemoroidach, szczelinie odbytu i uszkodzeniach błony śluzowej.

Właściwości

Skład pianki oczyszczającej opracowano z myślą o potrzebach osób, które borykają się z chorobami odbytu i odbytnicy. Przeważnie takie schorzenia są spowodowane przez różne czynniki, np. nieprawidłowe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia czy niepoprawne zwyczaje higieniczne. Niezależnie od genezy problemu, schorzenia odbytu przysparzają pacjentom wiele problemów. Często wiążą się z nieprzyjemnymi objawami takimi jak dyskomfort, swędzenie, pieczenie czy ból.

Formuła produktu Proktis-M pianka bazuje na starannie dobranych, łagodnych środkach myjących i składnikach roślinnych. Preparat zawiera m.in. wyciąg z wąkrotki azjatyckiej i z nagietka lekarskiego oraz olej ze słodkich migdałów i olejek miętowy. Składniki te wspomagają właściwą pielęgnację wrażliwych okolic odbytu.

Jak działa Proktis-M pianka?

Aktywna pianka oczyszczająca delikatnie myje i pielęgnuje okolicę odbytu po zabiegach proktologicznych i przy stanach chorobowych (takich jak np. hemoroidy).

Jak stosować Proktis-M pianka?

Przed użyciem preparatu Proktis-M pianka wstrząśnij opakowaniem. Następnie, trzymając produkt do góry dnem, delikatnie naciśnij dyszę i rozpyl piankę bezpośrednio na okolice odbytu z odległości około 10 cm. Odczekaj ok. 30 sekund i spłucz wodą. Na koniec osusz skórę miękkim ręcznikiem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Proktis-M pianka?

Nie ma danych co do przeciwwskazań do używania pianki.

Czy Proktis-M pianka ma skutki uboczne?

Nie ma informacji na temat ewentualnych skutków ubocznych występujących podczas stosowania pianki.


Skład INCI

Woda, lauroilosarkozynian sodu, gliceryna, hydroksysultaina kokoamidopropylowa, butan, kokoamfooctan sodu, propan, izobutan, glikol propylenowy, PEG-12 dimetikon, olejek miętowy, mleczan mentylu, kwas cytrynowy, chlorek sodu, bisabolol, diglukonian chlorheksydyny, escyna, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, olej ze słodkich migdałów, wyciąg z nagietka lekarskiego.

Jak stosować

Przed użyciem wstrząsnąć. Trzymając opakowanie do góry dnem rozpylać produkt bezpośrednio na okolicę odbytu z odległości około 10 cm przez delikatne naciśnięcie dyszy. Odczekać 20-30 sekund przed spłukaniem wodą. Osuszyć miękkim ręcznikiem.

Przeznaczenie

Codzienne oczyszczanie okolicy odbytu po zabiegach chirurgicznych i w istniejących proktologicznych stanach chorobowych.

Pojemność

150 ml netto

Producent

Miralex

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.