Proliver Cardio, suplement diety, 30 tabletek

Suplement diety, którego składniki wspierają regulację cholesterolu.

Dostępny
15,99

O produkcie: Proliver Cardio, suplement diety, 30 tabletek

100013708

Opis

Składniki suplementu diety Proliver Cardio pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, wspomagają trawienie, pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wspierają krążenie krwi.

Właściwości

Suplement diety Proliver Cardio ma postać doustnych tabletek. Jego formuła bazuje na naturalnych ekstraktach roślinnych. Preparat zawiera wyciąg z zielonej herbaty, liści karczocha, korzenia cykorii, ostrokrzewu paragwajskiego, owocu głogu i ostryżu długiego. Recepturę wzbogacono o L-asparaginian L-ornityny i cholinę.

Wszystkie składniki zawarte w suplemencie diety Proliver Cardio wielokierunkowo wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wspierają naturalną detoksykację i utrzymywanie właściwego stanu naczyń krwionośnych.

  • L-asparaginian L-ornityny uczestniczy w cyklu glutaminowym, który wspomaga eliminację toksycznego amoniaku z organizmu*.
  • Cholina występuje naturalnie w organizmie człowieka i jest prekursorem fosfatydylocholiny — składnika błon komórkowych i soli kwasów żółciowych. Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Jej niedobór może prowadzić do niealkoholowego stłuszczenia wątroby czy obumierania mięśni**.
  • Zielona herbata jest źródłem katechin, które wspomagają utrzymywanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi. Katechiny wspierają też eliminację wolnych rodników. Ponadto przyczyniają się do normalizowania ciśnienia krwi***.
  • Karczoch wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i naturalną detoksykację organizmu. Jednocześnie wspiera zachowywanie komfortu jelitowego. Ponadto przyczynia się do wydzielania soków trawiennych. Pomaga też w utrzymaniu zdrowej wątroby i właściwego poziomu cholesterolu.
  • Cykoria wspiera pracę układu pokarmowego i przyczynia się do utrzymywania zdrowej wątroby. Może być stosowana w celu łagodzenia objawów zaburzeń trawiennych****.
  • Ostrokrzew paragwajski wspomaga poprawne funkcjonowanie serca i naczyń krwionośnych.
  • Owoc głogu jest źródłem polifenoli. Wykazuje właściwości przeciwutleniające i kardioprotekcyjne*****. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i wspiera krążenie krwi.
  • Ostryż długi wykazuje właściwości przeciwutleniające i wspomaga ochronę wątroby. Wspiera też poprawne funkcjonowanie serca i wpływa korzystnie na krążenie krwi w naczyniach krwionośnych.

Kiedy brać Proliver Cardio?

Możesz stosować suplement diety Proliver Cardio, jeśli chcesz wspomóc prawidłowe funkcjonowanie wątroby i serca.

Jak długo można stosować Proliver Cardio?

 Suplement diety Proliver Cardio możesz stosować przez dowolnie długi okres.

Czy stosowanie Proliver Cardio w ciąży jest bezpieczne?

Zrezygnuj ze stosowania suplementu diety Proliver Cardio, jeśli jesteś w ciąży.

*https://www.termedia.pl/Journal/-147/pdf-45244-10?filename=Zaburzenia%20psychiczne.pdf

**https://journals.viamedica.pl/ginekologia_polska/article/download/45636/32430

***https://r.uek.krakow.pl/bitstream/123456789/355/1/135895844.pdf

****https://www.ema.europa.eu/en/documents/herbal-summary/chicory-root-summary-public_pl.pdf

*****http://www.phie.pl/pdf/phe-2016/phe-2016-1-024.pdf


Tabela

Składniki 6 tabletek
L-asparaginian L-ornityny 600 mg
Cholina 120 m
Wyciąg z zielonej herbaty, w tym: 100 mg
3-galusan (-)-epigalokatechiny (EGCG) nie więcej niż 95 mg
Wyciąg z liści karczocha 150 mg
Wyciąg z liści korzenia cykorii 69 mg
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, w tym: 50 mg
kofeina 2 mg
Wyciąg z owocu głogu 60 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 80 mg

Skład

SKładniki: substancja wypełniająca: celuloza, L-asparaginian L-ornityny, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, winian choliny, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z liści karczocha, wyciąg z zielonej herbaty, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, wyciąg z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, wyciąg z owocu głogu, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza, barwniki: karmin oraz czerwień koszenilowa A, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba


Jak stosować

Tabletki należy popić wodą. Preparat zaleca się spożywać po posiłkach. 


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:  Dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Preparat zaleca się spożywać po posiłkach


Przeznaczenie

Składniki suplementu diety Proliver Cardio pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby (cholina), wspomagają trawienie (cykoria), pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (wyciąg z zielonej herbaty), wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca (ostrokrzew paragwajski) oraz wspierają krążenie krwi (owoce głogu).

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Spożycie 3-galusanu (-)-epigalokatechiny w ciągu dnia powinno wynosić poniżej 800 mg.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Produkt nie powinien być spożywany przez dzieci poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Produktu nie należy spożywać tego samego dnia z innymi produktami zawierającymi zieloną herbatę. Nie należy spożywać produktu na czczo.

Czerwień koszenilowa A może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Zawiera kofeinę (2 mg). Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, chronić od światła i wilgoci.


Producent

AFLOFARM
ul. Partyzancka 133/151
95 - 200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.