Proliver suplement diety, wątroba oraz cholesterol, 30 tabletek

7,97
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie

100004680

Suplement diety Proliver wątroba oraz cholesterol przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być zamiennikiem zdrowej, zbilansowanej diety.

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Dla osób, którym zależy na utrzymaniu w dobrej kondycji i zapewnieniu warunków do prawidłowego funkcjonowania swojej wątrobie.

Skład

Celuloza (substancja wypełniająca), L-asparaginian L-ornityny, fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca), winian choliny, wyciąg z liści karczocha, wyciąg z zielonej herbaty, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z korzenia cykorii, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).

Jak stosować

Tabletki należy popić wodą.
Preparat zaleca się spożywać po posiłkach.

Tabela

Składnik6 tabletek
L-asparginian L-ornityny600 mg
Cholina120 mg
Wyciąg z zielonej herbaty100 mg
Wyciąg z liści karczocha150 mg
Wyciąg z korzenia cykorii69 mg

Waga

30 szt.

Właściwości

Składniki suplementu diety:
- pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby
- wspomagają trawienie
- pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi
Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.
Wyciąg z liści karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego.
Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.
Wyciąg z zielonej herbaty wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Dzienne spożycie

6 tabletek dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.