Proliver, suplement diety, wątroba oraz cholesterol, 30 tabletek

Suplement diety w tabletkach z choliną oraz wyciągami roślinnymi.

Dostępny
12,61

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety w tabletkach z aminokwasem L-asparaginian L-ornityny.

O produkcie: Proliver, suplement diety, wątroba oraz cholesterol, 30 tabletek

100004680

Opis

Suplement diety Proliver wątroba oraz cholesterol przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Właściwości

Suplement diety Proliver ma postać doustnych tabletek. Zawiera starannie dobrane składniki, które wielokierunkowo wspomagają prawidłową pracę organizmu. Formuła Proliver bazuje na wyciągach roślinnych z zielonej herbaty, liści karczocha i korzenia cykorii. Skład wzbogacono o L-asparaginian L-ornityny i cholinę. Starannie dobrane składniki zawarte w suplemencie diety Proliver przyczyniają się do poprawnego trawienia i naturalnej detoksykacji organizmu. Ponadto wpływają korzystnie na utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu i zdrowej wątroby.

  • L-asparaginian L-ornityny bierze udział w detoksykacji amoniaku, która zachodzi w komórkach wątroby (hepatocytach). Proces ten polega na wiązaniu amoniaku w cząsteczkach mocznika i glutaminy i skutkuje zmniejszeniem jego toksycznego stężenia we krwi.
  • Zielona herbata dzięki zawartości polifenoli, flawonoidów i wielu innych cennych związków organicznych wykazuje właściwości przeciwutleniające. Wspomaga unieszkodliwianie wolnych rodników*. Zielona herbata przyczynia się też do utrzymywania właściwego stężenia cholesterolu we krwi. Zawiera katechiny, które łączą się z cholesterolem, wchłaniają go i blokują, tym samym normalizując jego poziom. Ponadto wspiera zachowywanie odpowiedniego ciśnienia krwi.
  • Karczoch jest źródłem witamin, związków mineralnych, błonnika i polifenoli o wysokiej biodostępności. Zawiera inulinę, która wykazuje wiele korzystnych właściwości dla układu pokarmowego. Wpływa korzystnie na metabolizm lipidów, pomaga stymulować rozwój odpowiednich bakterii i zmniejszać ryzyko chorób układu pokarmowego. Ponadto wspiera normalizowanie stężenia glukozy i cholesterolu we krwi. Dzięki temu karczoch pomaga utrzymać odpowiednie funkcje układu pokarmowego oraz zachować komfort jelitowy.
  • Cykoria przyczynia się do obniżania poziomu lipidów we krwi. Wykazuje też właściwości antyoksydacyjne. Ponadto pomaga zmniejszać ryzyko poważnych schorzeń układu pokarmowego. Wspiera wchłanianie składników mineralnych, zwłaszcza magnezu i żelaza. Jednocześnie wspomaga trawienie i utrzymywanie zdrowej wątroby.

Kiedy brać Proliver?

Suplementy diety Proliver opracowano z myślą o osobach, którym zależy na wsparciu wątroby i zachowaniu cholesterolu na prawidłowym poziomie.

Jak długo można stosować Proliver?

Stosuj suplement diety Proliver wedle potrzeb. Nie ma żadnych ograniczeń co do długości spożywania preparatu.

Czy stosowanie Proliver w ciąży jest bezpieczne?

Suplement diety nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży.


Tabela

Składnik 6 tabletek
L-asparaginian L-ornityny 600 mg
Cholina 120 mg
Wyciąg z zielonej herbaty: 100 mg
3-galusan (-) epigalokatechiny (EGCG) nie więcej niż 95 g
Wyciąg z liścia karczocha 150 mg
Wyciąg z korzenia cykorii 69 mg

Skład

Składniki:substancja wypełniająca: celuloza, L-asparaginian L-ornityny, substancja wypełniająca: fosforan diwapniowy, winian choliny, wyciąg z liści karczocha, wyciąg z zielonej herbaty, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z korzenia cykorii, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: węglan wapnia, substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba

Jak stosować

Tabletki należy popić wodą.
Preparat zaleca się spożywać po posiłkach.

Dzienne spożycie

6 tabletek dziennie.

Przeznaczenie

Dla osób, którym zależy na utrzymaniu w dobrej kondycji i zapewnieniu warunków do prawidłowego funkcjonowania swojej wątrobie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Spożycie 3-galusanu (-) epigalokatechiny w ciągu dnia powinno wynosić poniżej 800 mg.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez dzieci poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Produktu nie należy spożywać tego samego dnia z innymi produktami zawierającymi zieloną herbatę. Nie należy spożywać produktu na czczo.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, chronić od światła i wilgoci.


Waga

30 szt.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.