Prostamin

  (1)

Prostamin to suplementy diety opracowane przez firmę Pharmacy Laboratories, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem i dystrybucją produktów na rynek farmaceutyczny. Prostamin to preparaty na bazie ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, które wspierają pracę układu moczowo-płciowego mężczyzn.

Sortuj według

  Prostamin – suplementy diety dla męskiego zdrowia i komfortu

  Szacuje się, że nawet do 80% mężczyzn w wieku 75 lat zmaga się z problemem powiększonego gruczołu krokowego. Okazuje się jednak, że problem ten często dotyczy również młodszych mężczyzn, którzy również borykają się z takimi objawami jak częstomocz, dłuższe oddawanie moczu i trudności w zainicjowaniu mikcji. Aby przywrócić im komfort i zadowolenie z codziennego życia, firma Pharmacy Laboratories wypuściła na rynek suplementy diety Prostamin. Są to preparaty w formie tabletek, przeznaczone dla mężczyzn po 40. roku życia, którzy chcą utrzymać funkcje gruczołu krokowego w dobrej kondycji.

  Opracowanie tego typu preparatów to odpowiedź na męskie potrzeby, u których z wiekiem obserwuje się stopniowe obniżenie poziomu niektórych hormonów płciowych, a także zmianę wielkości gruczołu krokowego.  Poprzez staranny dobór składników aktywnych suplementy diety Prostamin wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego, a także umożliwiają zahamowanie pewnych procesów typowych dla naturalnego starzenia męskiego organizmu.

  Co zawierają suplementy diety Prostamin?

  Bestsellerem wśród preparatów Prostamin są tabletki Prostamin Plus wyróżniające się formułą roślinno-witaminową, w której kluczową rolę odgrywają następujące składniki:

  • Suche ekstrakty z korzenia śliwy afrykańskiej i pokrzywy zwyczajnej oraz nasion dyni, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie prostaty oraz utrzymania zdrowia dolnych dróg moczowych,
  • Cynk, który pomaga zachować prawidłowy poziom testosteronu we krwi,
  • Witamina E, który chroni komórki przed stresem oksydacyjnym,
  • Witamina B6, która przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej i zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz znużenia.

  Poznaj pełny asortyment suplementów diety Prostamin.