Protefix, proszek mocujący do protez zębowych, 50g

18,89
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007498

Produkt, który zapewni mocne i długotrwałe mocowanie protezy? Proszek mocujący ekstra mocny Protefix! Produkt zawiera alginian sodowy, który jest bezpieczny i neutralny w smaku, dzięki czemu gwarantuje komfort przez cały dzień!

Możliwe skutki uboczne

W pojedynczych przypadkach niewykluczone są reakcje alergiczne śluzówki jamy ustnej lub cąłego organizmu.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składnik produktu.

Producent

QUEISSER

Przeznaczenie

Protefix Proszek mocujący extra mocny polecany do mocowania protez.

Skład

100 g proszku mocującego zawiera: alginian sodowy 100 g.

Jak stosować

Czystą i wilgotną protezę posypać równomiernie cienką warstwą proszku mocującego. Nadmiar proszku można strząsnąć z protezy. Następnie założyć i docisnąć protezę. Jeżeli wystąpi lekkie obluzowanie protezy (na przykład po wypiciu dużej ilości płynów), wystarczy ponownie posypać protezę cienką warstwą proszku mocującego.

Waga

50g

Właściwości

Protefix proszek mocujący ekstra-mocny, trzyma na mokro, nawet przy oszczędnym dozowaniu oraz odznacza się nieprzeciętną siłą mocującą i długim czasem działania.Protefix proszek mocujący ekstra-mocny jest neutralny w smaku i gwarantuje dobre trzymanie protezy także przy niewystarczającym wydzielaniu śliny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.