Protefix, proszek mocujący do protez zębowych, 50g

Dostępny
17,31

O produkcie

100007498

Produkt, który zapewni mocne i długotrwałe mocowanie protezy? Proszek mocujący ekstra mocny Protefix! Produkt zawiera alginian sodowy, który jest bezpieczny i neutralny w smaku, dzięki czemu gwarantuje komfort przez cały dzień!

Właściwości

Protefix proszek mocujący ekstra-mocny, trzyma na mokro, nawet przy oszczędnym dozowaniu oraz odznacza się nieprzeciętną siłą mocującą i długim czasem działania.Protefix proszek mocujący ekstra-mocny jest neutralny w smaku i gwarantuje dobre trzymanie protezy także przy niewystarczającym wydzielaniu śliny.

Skład

100 g proszku mocującego zawiera: alginian sodowy 100 g.

Jak stosować

Czystą i wilgotną protezę posypać równomiernie cienką warstwą proszku mocującego. Nadmiar proszku można strząsnąć z protezy. Następnie założyć i docisnąć protezę. Jeżeli wystąpi lekkie obluzowanie protezy (na przykład po wypiciu dużej ilości płynów), wystarczy ponownie posypać protezę cienką warstwą proszku mocującego.

Przeznaczenie

Protefix Proszek mocujący extra mocny polecany do mocowania protez.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składnik produktu.

Możliwe skutki uboczne

W pojedynczych przypadkach niewykluczone są reakcje alergiczne śluzówki jamy ustnej lub cąłego organizmu.

Waga

50g

Producent

QUEISSER

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.