Protego Omega-3 1000, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: PROTEGO

Suplement diety zawierający olej z ryb - źródło kwasów tłuszczowych.

Dostępny
24,79

O produkcie: Protego Omega-3 1000, suplement diety, 60 kapsułek

100011939

Opis

Protego OMEGA-3 1000 to suplement diety zawierający najwyższej jakości olej z ryb będący źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (EPA i DHA).

Właściwości

EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Protego OMEGA-3 1000 dostarcza dużej ilości kwasów wielonienasyconych. DHA wpływa również pozytywnie na proces widzenia oraz właściwą pracę układu nerwowego - przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Kwasy omega-3 nie są syntetyzowane przez organizm ludzki i trzeba je dostarczać z zewnątrz jedząc 2-3 razy w tygodniu ryby morskie lub przyjmując suplement diety Protego OMEGA-3 1000

Protego OMEGA-3 1000 zawiera 300 mg kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA). Korzystne działanie występuje codziennym przy spożywaniu EPA i DHA łącznie w ilości 250 mg dziennie.


Tabela

Substancje odżywcze Zawartość w 1 kapsułce
Olej z ryb, w tym: 1000 mg
Kwasy tłuszczowe Omega-3 w tym: 350 mg
EPA  - kwas eikozapentaenowy (18%) 180 mg
DHA - kwas dokozaheksaenowy (12%) 120 mg
Witamina E 5 mg (42% RWS*)

* referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki:Olej rybi (źródło kwasów omega-3), żelatyna, substancja wiążąca - glicerol, woda, przeciwutleniacz - octan DL-alfa tokoferolu.

Jak stosować

Preparat stosować w trakcie spożywania posiłku lub bezpośrednio przed posiłkiem. W razie trudności z połykaniem zawartość kapsułki można wycisnąć i spożyć z pokarmem.

Dzienne spożycie

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dzienni.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny przyjmowanie preparatu skonsultować z lekarzem.

Producent

Salvum LAB Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jana Sobieskiego 53,
58-500 Jelenia Góra,

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.