Protego

  (35)

Protego to marka należąca do polskiego koncernu farmaceutycznego Salvum, który od lat zajmuje się produkcją suplementów diety. Do wytwarzania wyrobów stosuje się wyłącznie składniki pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu oferowane artykuły cechują się wysoką czystością biologiczną.

Sortuj według

Protego – suplementy dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Asortyment Protego odznacza się różnorodnością. Oferta marki obejmuje suplementy przeznaczone dla ludzi w każdym wieku. W portfolio produktowym znajdują się m.in.: witamina D, magnez B6 Protego, suplement diety urydyna Protego, elektrolity do rozpuszczania w wodzie Protego. Do wyboru są także starannie skomponowane kompleksy witamin i składników odżywczych, np. dla kobiet w ciąży. Producent zadbał także o to, by jego wyroby były łatwe do połknięcia – większość z nich ma postać miękkich kapsułek.

Czym wyróżniają się suplementy Protego?

Firma deklaruje, że wytwarza produkty zgodnie ze standardami GMP (Good Manufacturing Practice). Oznacza to, że suplementy powstają ze składników charakteryzujących się wysoką jakością i pochodzących od zweryfikowanych dostawców. Dodatkowo marka dba, by apteki, w których dystrybuowane są preparaty, otrzymały niezbędne wsparcie merytoryczne. Cena poszczególnych preparatów zależy m.in. od składu oraz liczby kapsułek.

Protego – postaw dobry skład

Bez względu na to, czy wybierzesz witaminę D3, C lub inne suplementy, możesz być pewien, że większość zastosowanych w nich substancji czynnych i podłoży spełnia normy zawarte w spisie „Farmakopea Europejska”. Dokument ma charakter międzynarodowy – za jego wydanie odpowiada Europejska Dyrekcja Jakości Leków i Opieki Zdrowotnej. Dzięki temu konsument zyskuje gwarancję, że asortyment Protego jest bezpieczny i odznacza się optymalną skutecznością.