Protego Urydyna, suplement diety, 30 tabletek

Marka: PROTEGO

Suplement diety uzupełniający dietę w monofosforan urydyny i wit. B.

Dostępny
16,98

O produkcie: Protego Urydyna, suplement diety, 30 tabletek

100011941

Opis

Suplement diety Protego Urydyna to preparat uzupełniający codzienną dietę w monofosforan urydyny oraz witaminy z grupy B (B1, B6, B12) i kwas foliowy.

Właściwości

Suplement diety Protego Urydyna to preparat uzupełniający codzienną dietę w monofosforan urydyny oraz witaminy z grupy B (B1, B6, B12) i kwas foliowy.
Monofosforan urydyny jest nukleotydem wchodzącym w skład komórek nerwowych.
Kompleks witamin B1, B6, B12 i kwas foliowy zawarty w produkcie wpływa na funkcjonowanie tkanki nerwowej usprawniając jej działanie.
Ponadto składniki produktu:
  • biorą udział w procesie podziału komórek (kwas foliowy, witamina B12)
  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego (witamina B1, B6, B12)
  • przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B6, B12, kwas foliowy)

Tabela

Składniki Jedna tabletka %RWS*
Monofosforan urydyny 50 mg -
Witamina B12 3 µg 120%
Witamina B1 2 mg 182%
Witamina B6 3 mg 214%
Kwas foliowy 300 µg 150%

* % RWS – referencyjna wartości spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), monofosforan urydyny sól sodowa, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, talk), substancja wiążąca (polidekstroza), barwnik (dwutlenek tytanu), substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), cyjanokobalamina (witamina B12), olej MCT.

Dzienne spożycie

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Preparat przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości


Producent

Salvum LAB Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jana Sobieskiego 53,
58-500 Jelenia Góra,

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.