Protego Witamina K2+D3, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: PROTEGO

Suplement diety zawierający w swoim składzie witaminę K2, a także D3.

Dostępny
18,27

O produkcie: Protego Witamina K2+D3, suplement diety, 30 kapsułek

100009696

Opis

Protego Witamina K2+D3 jest produktem, który zawiera w swoim składzie Witaminę K2 MK-7 (menachinon-7) oraz Witaminę D3(cholekalcyferol).

Właściwości

Protego Witamina K2+D3 jest źródłem witaminy K2 MK-7 NATURALNEGO POCHODZENIA oraz źródłem witaminy D3.

Witamina K2 MK-7 pozyskiwana jest w wyniku opatentowanego procesu biofermentacji. W procesie tym wykorzystuje się szczep bakterii Bacillus subtilis natto, który został specjalnie wyizolowany z japońskiej potrawy Natto. Bacillus subtilis natto jest jedyną bakterią odpowiedzialną za produkcję witaminy K2 naturalnego pochodzenia. Produkuje się ją w sposób naturalny bez użycia chemicznych rozpuszczalników. Witamina K bierze udział w mineralizacji kości i jest niezbędna do utrzymania ich w zdrowiu. Wpływa na proces mineralizacji kości w osteoblastach, tak wiec jest konieczna do wytwarzania i utrzymania prawidłowej struktury kości. Witamina K przyczynia się również do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Witamina D jest niezbędna do utrzymania zdrowych kości, pomaga zachować zdrowe zęby. Wspiera odpowiednie wchłanianie wapnia i fosforu, utrzymując prawidłowy poziom wapnia we krwi, a także bierze udział w procesie podziału komórek. Ponadto witamina D wspiera właściwe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego.


Tabela

Składniki

Zawartość w 1 kapsułce

RWS*

Witamina K2 MK-7 (menachinon-7)

75 µg

100%

Witamina D3 (cholekalcyferol)

50 µg (2000 j.m.)

100%

 

* RWS – referencyjne wartości spożycia


Skład

oliwa z oliwek, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, witamina K (menachinon), witamina D (cholekalcyferol), barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli.

Jak stosować

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie podczas posiłku.

Przeznaczenie

Suplementacja organizmu w składniki preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety Protego Witamina K2+D3 nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny przyjmowanie preparatu skonsultować z lekarzem.

Producent

Salvum

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.