Proxelan, czopki, 10 sztuk

Dostępny
17,89
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100017794

Proxelan to czopki doodbytnicze stosowane w łagodzącym i zmiękczającym miejscowym leczeniu kanału odbytu w obecności stanów zastoinowych związanych z ostrym i przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego oraz łagodnym rozrostem gruczołu krokowego.

Właściwości

Proxelan łagodzi objawy związane zarówno z łagodnym rozrostem prostaty (faza gromadzenia moczu w pęcherzu, faza opróżniania pęcherza), jak i zapaleniem gruczołu krokowego (częstomocz, nykturia, parcia naglące, osłabienie strumienia moczu oraz typowe dla stanu zapalnego: pieczenie w cewce moczowej). Ponadto łagodzi objawy po biopsji gruczołu krokowego oraz po radioterapii z powodu nowotworu prostaty.

Dzięki wyjątkowej postaci Proxelan działa bezpośrednio na prostatę. Substancje uwalniane z czopka wchłaniają się przez błonę śluzową odbytnicy, zwiększając ich biodostępność w przypadku wolniejszego metabolizmu. Sposób podania sprawia również, że substancje zawarte w preparacie nie drażnią przewodu pokarmowego, eliminując łagodne dolegliwości żołądkowe, takie jak ból brzucha lub dyskomfort, niestrawność, nudności, wymioty, zaburzenia połykania i biegunka. Dodatkowo składniki roślinne dostarczane przez odbyt unikają częściowego zniszczenia poprzez proces trawienny.

W swoim składzie zawiera aż 7 naturalnych składników (wąkrotka azjatycka, kadzidłowiec, wyciąg olejowy z pestek dyni, drzewo herbaciane, kocanka, kwas hialuronowy, witamina E), których synergistyczne działanie wpływa na widoczną i szybką poprawę jakości życia pacjenta.

Skład

Skład:
Pestki dyni, wąkrotka azjatycka, kadzidłowiec, kocanka, octan witaminy E, drzewo herbaciane, sól sodowa kwasu hialuronowego, glicerydy półsyntetyczne.

Jak stosować

Stosować jeden czopek dziennie, najlepiej wieczorem tuż przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Czas stosowania zależy od rozwoju objawów. W razie konieczności Proxelan czopki mogą być stosowane przez dłuższy czas.

Ostrzeżenia

Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Waga

Masa/objętość netto: 10 x 2 g

Dystrybutor

Miralex Sp. z o.o
Lotnicza 4
64-920 Piła

Producent

FARMA DERMA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.