Pureo Health Witamina A+E Forte suplement diety krople, 30 ml

Dostępny
28,70

O produkcie

100038902

Pureo Health Witamina A+E Forte suplement diety krople 30 ml to preparat, który zawiera kompleks witamin A i E rozpuszczonych w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych, uzupełnia dietę w witaminy A i E.

Właściwości

  • Kompleks witamin A i E w postaci kropli.
  • Dla dorosłych.
  • Uzupełnia dietę w witaminy A i E.
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian
  • Bez glutenu, bez laktozy i bez soi. 

Witamina A+E Forte to suplement diety w postaci kropli, które zawierają kompleks witamin A i E rozpuszczonych w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno.
Witamina A pomaga w zachowaniu zdrowej skóry i błon śluzowych oraz procesach utrzymania prawidłowego widzenia. Wspomaga także utrzymanie odpowiedniego metabolizmu żelaza, odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina E chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
Witaminy A i E należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego ich nośnikiem jest oliwa z oliwek extra virgin, która pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu. 

Tabela

Składniki w porcji dziennej 

1 kropla 

Witamina A 

800,00 µg (100% RWS)* 

Witamina E 

12 mg (100% RWS)* 

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: oliwa z oliwek extra virgin; witamina E (octan-d-alfa-tokoferylu); witamina A (palmitynian retinylu).

 

Jak stosować

Spożywać doustnie 1 kroplę dziennie lub dodając do zimnego posiłku np. sałatki. Przed użyciem wstrząsnąć.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja dzienna to 1 kropla. 

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. 

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

30 ml netto (850 porcji dziennych) 

Dystrybutor

Tradix Group Sp. z o.o. 
Ul. Grzybowska 87 
00-844 Warszawa 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.