Qmed Finger Exerciser przyrząd do treningu palców czerwony, 1 szt.

Dostępny
19,50

O produkcie: Qmed Finger Exerciser przyrząd do treningu palców czerwony, 1 szt.

100050970

Opis

Qmed Finger Exerciser przyrząd do treningu palców czerwony, 1 szt. polecany jest do rehabilitacji oraz ćwiczeń palców u rąk, jak również jako element treningu. Przyrząd o ergonomicznym kształcie z powodzeniem mieści się w każdej dłoni.


Właściwości

  • Kolor czerwony – stopień oporu (mocny).
  • Ergonomiczny kształt.
  • Odpowiedni dla osób zaawansowanych.
  • Wskazany do rehabilitacji i ćwiczeń palców.
  • Pasuje do wszystkich rozmiarów dłoni.
  • Można stosować zarówno w domu, jak i w podróży.

Przyrząd do treningu palców Qmed Finger Exerciser w kolorze czerwonym to wyrób medyczny przeznaczony dla osób, które chcą wzmocnić siłę w palcach. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że można go mieć zawsze przy sobie i używać w dowolnej chwili. Ergonomiczny kształt idealnie mieści się w każdej dłoni – zarówno w przypadku kobiet i mężczyzn, jak i dzieci oraz osób starszych. Z przyrządu można korzystać w domu, w podróży oraz w pracy.

Stosowanie przyrządu do treningu palców Finger Exerciser jest wskazane m.in. w reumatoidalnym zapaleniu stawów, artretyzmie, zespole cieśni nadgarstka oraz łokciu tenisisty. Trening palców warto przeprowadzać również jako element rekonwalescencji po złamaniu palca lub nadgarstka, jak również po operacji ścięgien. Regularne stosowanie przyrządów pomaga uniknąć kontuzji oraz zmniejsza dysproporcję mięśniową związaną z nadmiernym obciążeniem ćwiczeniami z użyciem palców i dłoni. Treningi z przyrządem Qmed nie są zalecane osobom, u których pojawiają się dolegliwości bólowe podczas ćwiczeń.


Skład

TRP

Przeznaczenie

Wskazania: Reumatoidalne zapalenie stawów, artretyzm, zespół cieśni nadgarstka, zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, rekonwalescencja po złamaniu palca lub nadgarstka czy operacji ścięgien. Uzupełnienie sesji treningowej o ćwiczenia z użyciem przyrządu do ćwiczeń palców pomoże uniknąć kontuzji i zniwelować nierównowagę (dysproporcję) mięśniową spowodowaną nadmiernymi ćwiczeniami z użyciem chwytu dłoni i palców. Stany wymagające zwiększenia siłę w palcach i chwytu

Waga

16 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.