Qmed Łuk do stretchingu i ćwiczeń rehabilitacyjnych, 1 szt.

Dostępny
143,62

O produkcie: Qmed Łuk do stretchingu i ćwiczeń rehabilitacyjnych, 1 szt.

100050985

Opis

Qmed Łuk do stretchingu i ćwiczeń rehabilitacyjnych 1 szt. to praktyczny przyrząd, który znajdzie zastosowanie podczas wielu ćwiczeń. Może uzupełnić m.in. naukę jogi oraz bardziej zaawansowane asan. Posiada specjalny kształt, dzięki któremu może stanowić podparcie dla kręgosłupa.


Właściwości

 • Warstwa wierzchnia wykonana z TPE, środek z ABS.
 • Polski produkt.
 • Dla początkujących i zaawansowanych.
 • Produkt certyfikowany.
 • Do ćwiczeń ogólnorozwojowych.
 • Łuk do stretchingu i ćwiczeń rehabilitacyjnych Qmed został wykonany z wytrzymałych surowców. Dodatkowo jego powierzchnię pokryto antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu wykonywanie ćwiczeń jest bezpieczne i komfortowe. To dobre akcesoriów zarówno do samotnych treningów domowych, jak i treningów grupów. Jego nieduża waga i niewielki rozmiar sprawiają, że zabierzesz go w każde, dowolnie wybranie miejsce. Regularne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń z użyciem tego przyrządu pozwala m.in. zwiększyć elastyczność kręgosłupa, rozciągnąć mięśnie, poprawić stabilizację ciała i równowagę, a także skorygować nieprawidłową podstawę.

  Przyrząd ten może grać główną rolę w treningu, jak i stanowić jedynie dodatek do wykonywanych ćwiczeń. Dobrze sprawdzi się osobom pracującym w pozycji siedzącej. Ćwiczenia z jego udziałem pozwolą rozciągnąć napięte mięśnie i złagodzić wszelkie dolegliwości bólowe. Powinny być wykonywane wyłącznie na płaskiej i stabilnej przestrzeni, zatem przyrząd nie sprawdzi się np. w ćwiczeniach wykonywanych na trawie.


  Skład

  TPE - warstwa wierzchnia, ABS – środek

  Przeznaczenie

  Wskazania: Zalecenia do ćwiczeń ogólnorozwojowych Zalecenia do poprawy sprawności i kondycji fizycznej Utrzymanie masy mięśniowej na właściwym poziomie Zalecenia do poprawy koordynacji wzrokowo-ruchowej

  Waga

  1164 g netto

  Producent

  MDH Sp.z o.o.,
  ul. Maratońska 104,
  94-007 Łódź


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.