Qmed NT-BAC Plus typu Florida kołnierz półsztywny C5, 1 szt.

Dostępny
42,18

O produkcie: Qmed NT-BAC Plus typu Florida kołnierz półsztywny C5, 1 szt.

100050967

Opis

Qmed taśma oporowa power band do ćwiczeń fioletowa, 1 szt. to produkt, który uzupełni i zwiększy skuteczność różnego rodzaju treningów. Jest to szczególnie pomocny ogniw przy treningu siłowym i rehabilitacyjnym. Taśma sprawdzi się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.


Właściwości

 • Wykonana z wysokiej jakości lateksu.
 • Odpowiednia dla profesjonalistów, jak i amatorów.
 • Produkt polski.
 • Opór 20-39 kg.
 • Można stosować w fizjoterapii i rehabilitacji.
 • Kompaktowy rozmiar.
 • Taśma oporowa w kolorze fioletowym Qmed to doskonałe uzupełnienie treningów, których celem jest wzmocnienie poszczególnych partii mięśniowych – w tym w szczególności mięśni brzucha. Dzięki różnorodności stopni oporu możliwe jest wdrożenie reguł progresji obciążenia, które umożliwiają sprawny wzrost siły mięśniowej. Regularne stosowanie taśmy w treningach przyczynia się do poprawy elastyczności mięśni, zachowania prawidłowej stabilizacji stawu, a także poprawy krążenia. Taśma może stanowić podstawę treningu, jednak dobrze sprawdzi się jedynie jako dodatek przy poszczególnych ćwiczeniach – np. przy podciąganiu się na drążku. Dodatkowo wykorzystasz ją podczas rozgrzewki lub rozciągania.


  Produkt zajmuje niewiele miejsca, a dzięki elastyczności – możesz go zwinąć. Dzięki temu taśmę można zabrać na trening w plenerze lub na siłowni, a także włożyć do walizki podróżnej. Pomoże zachować regularność ćwiczeń na wyjazdach i wakacjach, na których nie ma dostępu do maszyn, ciężarków oraz innych sprzętów sportowych.


  Skład

  100% latex

  Przeznaczenie

  Wskazania: do stosowania w fizjoterapii i rehabilitacji ćwiczenia zwiększające zakres ruchu poprawa elastyczności mięśni

  Waga

  288 g netto

  Producent

  MDH Sp.z o.o.,
  ul. Maratońska 104,
  94-007 Łódź


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.