Quixx Baby, krople do nosa dla dzieci, 10 ml

Marka: QUIXX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,68

O produkcie

100007632

Quixx baby jest naturalnym, izotonicznym roztworem do nosa, zawierającym wodę morską z Oceanu Atlantyckiego, bogatą w cenne minerały i pierwiastki śladowe.

Właściwości

Quixx baby to izotoniczny roztwór wody morskiej bez środków konserwujących, który dzięki miękkiej i wygodnej do wyciskania butelce, pozwala na precyzyjne dozowanie sterylnych kropelek.
Quixx baby zawiera naturalną, bogatą w drogocenne minerały i pierwiastki śladowe, atlantycką wodę morską, dzięki czemu pomaga przywrócić normalne funkcjonowanie błony śluzowej nosa.
Ze względu na niskie stężenie soli, porównywalne do naturalnego (izotonicznego) jej stężenia w organizmie ludzkim, Quixx baby jest bardzo łagodny, nawet dla niemowlęcych nosów.
Quixx baby rozmiękcza zalegającą wydzielinę, ułatwia jej usuwanie, a także nawilża błonę śluzową nosa, dzięki czemu przyspiesza powrót do zdrowia i pozwala dziecku znów oddychać swobodnie.
Sterylny zakraplacz z filtrem antybakteryjnym gwarantuje łatwą i higieniczną aplikację, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji, nawet wrażliwych nosów niemowląt.

Skład

Quixx baby jest naturalnym, izotonicznym roztworem do nosa, zawierającym wodę morską z Oceanu Atlantyckiego, bogatą w cenne minerały i pierwiastki śladowe.
Stężenie soli w Quixx baby jest zbliżone do jej naturalnego stężenia w organizmie ludzkim, dzięki czemu jest on bardzo łagodny dla nosów niemowląt.
Każde 100 ml Quixx baby zawiera 28,6 ml wody z Oceanu Atlantyckiego oraz 71,4 ml wody oczyszczonej.

Dzienne spożycie

Można stosować u niemowlaków już od pierwszego dnia życia, małych i większych dzieci oraz dorosłych w tym kobiet ciężarnych i karmiących: 1-3 krople do każdego nozdrza od 2 do 6 razy dziennie lub więcej w razie potrzeby.

Przeznaczenie

Krople do nosa.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Możliwe skutki uboczne

Obecnie nie są znane żadne skutki uboczne stosowania produktu.

Waga

10 ml

Producent

Pharmaster

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.