Quixx Baby, krople do nosa, 10 ml

Marka: QUIXX

Izotoniczny roztwór wody morskiej przeznaczony do nosa dla dzieci.

Dostępny
17,97

O produkcie: Quixx Baby, krople do nosa, 10 ml

100007632

Opis

Quixx baby jest naturalnym, izotonicznym roztworem do nosa, zawierającym wodę morską z Oceanu Atlantyckiego, bogatą w cenne minerały i pierwiastki śladowe.

Właściwości

Quixx Baby to preparat, który może być stosowany do codziennej pielęgnacji, oczyszczania i nawilżania dróg nosowych. Jest przeznaczony również dla osób borykających się z ”zatkanym nosem”. Składniki w nim zawarte pomagają usunąć zaschnięty śluz i złagodzić objawy suchości, bolesności błony śluzowej nosa i podrażnienia. Preparat jest odpowiedni również dla osób, które chcą zmniejszyć ryzyko wystąpienia infekcji nosa, ucha i gardła. Może być stosowany przy katarze towarzyszącym przeziębieniu lub grypie.

Woda morska zastosowana w preparacie Quixx Baby zawiera pierwiastki śladowe i drogocenne minerały. Substancje te pomagają przywrócić odpowiednie funkcjonowanie błony śluzowej nosa. Woda morska wspiera usuwanie drobnoustrojów chorobotwórczych, zanieczyszczeń i alergenów z nosa.

Produkt Quixx Baby może być stosowany od pierwszych dni życia dziecka. Preparat nie zawiera środków konserwujących. W jego skład wchodzą wyłącznie naturalne substancje. Wyrób jest odpowiedni dla dzieci, dorosłych i kobiet w ciąży oraz okresie karmienia piersią.

Jak działa Quixx Baby?

Preparat zawiera składniki, które pomagają poradzić sobie z dolegliwościami związanymi z takimi stanami, jak np. zapalenie błony śluzowej nosa czy przeziębienie.

Jak stosować Quixx Baby?

Aby zastosować preparat, należy ułożyć dziecko na plecach, twarzą skierowaną ku górze. Następnie wystarczy umieścić końcówkę zakraplacza w nozdrzu i delikatnie ścisnąć butelkę. Nadmiar roztworu powinien wypłynąć z nosa. Czynność należy powtórzyć w drugim nozdrzu. Po aplikacji końcówka zakraplacza powinna zostać umyta mydłem, wypłukana i osuszona. Produkt powinien być używany przez jedną osobę.

Preparat Quixx Baby można aplikować też na wacik, który następnie umieszcza się w nozdrzu dziecka. Produkt należy aplikować 2-6 razy dziennie lub częściej, w razie potrzeby.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Quixx Baby?

Preparat Quixx Baby nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.


Skład

Quixx baby jest naturalnym, izotonicznym roztworem do nosa, zawierającym wodę morską z Oceanu Atlantyckiego, bogatą w cenne minerały i pierwiastki śladowe.
Stężenie soli w Quixx baby jest zbliżone do jej naturalnego stężenia w organizmie ludzkim, dzięki czemu jest on bardzo łagodny dla nosów niemowląt.
Każde 100 ml Quixx baby zawiera 28,6 ml wody z Oceanu Atlantyckiego oraz 71,4 ml wody oczyszczonej.

Dzienne spożycie

Można stosować u niemowlaków już od pierwszego dnia życia, małych i większych dzieci oraz dorosłych w tym kobiet ciężarnych i karmiących: 1-3 krople do każdego nozdrza od 2 do 6 razy dziennie lub więcej w razie potrzeby.

Przeznaczenie

Krople do nosa.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Możliwe skutki uboczne

Obecnie nie są znane żadne skutki uboczne stosowania produktu.

Waga

10 ml

Dystrybutor

BERLIN-CHEMIE AG

Producent

Pharmaster

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.