Regevis, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawiera wit. A i DHA, które wspomagają prawidłowe widzenie.

Dostępny
27,40

Klienci kupili również

O produkcie: Regevis, suplement diety, 30 kapsułek

100014781

Opis

Regevis suplement diety uzupełniający codzienną dietę w składniki odżywcze najwyższej jakości, które wspomagają utrzymanie prawidłowego widzenia oraz chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.

Właściwości

Regevis to suplement diety pod postacią kapsułek dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 14. roku życia. Zawiera składniki, które wspierają funkcjonowanie narządu wzroku i walkę z wolnymi rodnikami.

  • Astaksantyna – to substancja z grupy karotenoidów o wielokierunkowej aktywności biologicznej. Pomaga uchronić komórki przed działaniem antyoksydacyjnym wolnych rodników. Substancja jest pozyskiwana w naturalny sposób z alg Haematococcus pluvialis w ściśle kontrolowanych warunkach.
  • Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 – to kwas dokozaheksaenowy i eikozapentaenowy. Pomagają zachować prawidłowe widzenie.
  • Witamina A i cynk – wspierają utrzymanie prawidłowego widzenia.
  • Witamina A – wpływa na wzrost i różnicowanie się komórek organizmu. Bierze udział w wielu procesach fizjologicznych w ludzkim organizmie. Odpowiada za prawidłowy rozwój komórek.
  • Witamina C, cynk, witamina E i selen – pomagają uchronić komórki, w tym te budujące siatkówkę, przed stresem oksydacyjnym.
  • Witamina B6 i Witamina B12 – wspomagają zachowanie właściwego metabolizmu homocysteiny.
  • Witamina D – pomaga uzupełnić niedobory aminokwasu homocysteina.
  • Rutozyd – to naturalny flawonoid, związek polifenolowy, występujący w warzywach i owocach. Jest antyoksydantem, który wspiera walkę z wolnymi rodnikami. Wpływa na trwałość witaminy C i funkcjonowanie układu odpornościowego. Pomaga ograniczyć łuszczenie się naskórka. Jest stosowany przy trudno gojących się ranach.

Suplement diety Regevis zawiera olej rybi bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3: DHA i EPA o wysokim stopniu czystości. Substancja ta została przebadana pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów, dioksyn oraz wielopierścieniowych węglowodorów. W jednej kapsułce znajduje się optymalna ilość kwasu DHA dla osoby dorosłej niezbędna do zachowania prawidłowego widzenia. Suplement diety nie może być stosowany jako alternatywa dla zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Jak działa Regevis?

Regevis to suplement diety zawierający składniki, które wspierają funkcjonowanie narządu wzroku.

Kiedy brać Regevis?

Suplement diety Regevis jest przeznaczony dla osób powyżej 14. roku życia. Suplementu nie powinny stosować kobiety w ciąży, w trakcie karmienia piersią i osoby z nadwrażliwością na którykolwiek składnik produktu.

Czy stosowanie Regevis w ciąży jest bezpieczne?

Nie zaleca się stosowania suplementu diety Regevis pod postacią kapsułek przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.


Tabela

Składniki w dziennej porcji preparatu 1 kapsułka
Astaksantyna 2 mg
Olej rybi zawierający:
kwasy tłuszczowe omega-3, w tym:
DHA
EPA
500 mg
375 mg
250 mg
50 mg
Witamina B6 1,4 mg (100% RWS)
Witamina A 800 μg (100% RWS)
Witamina B12 2,5 μg (100% RWS)
Witamina C 120 mg (150% RWS)
Witamina D 5 μg (200 j.m., 100% RWS)
Witamina E 5 mg (42% RWS)
Selen 55 μg (100% RWS)
Cynk 10 mg (100% RWS)
Rutozyd 50 mg

RWS - Referencyjne wartości spożycia

Skład

Składniki: Olej rybi zawierający kwasy tłuszczowe omega-3, w tym kwas DHA (dokozaheksaenowy) i EPA (eikozapentaenowy); składnik otoczki kapsułki: żelatyna; witamina C (kwas L-askorbinowy); cynk (glukonian cynku); substancja utrzymująca wilgoć (składnik otoczki kapsułki): glicerol; rutozyd; astaksantyna; selen (L-selenometionina); witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu); emulgator: dwutlenek krzemu; barwnik (składnik otoczki kapsułki): tlenki i wodorotlenki żelaza; witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); witamina A (palmitynian retinylu); barwnik (składnik otoczki kapsułki): dwutlenek tytanu; witamina D (cholekalcyferol); witamina B12 (metylokobalamina)

Jak stosować

Stosować doustnie, najlepiej wraz z posiłkiem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Wspomaganie utrzymania prawidłowego widzenia, ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Waga

Masa netto: 29,4 g (30 kapsułek).

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.