Resveratrol, suplement diety, 20 ml

Marka: BONIMED

Suplement diety zawiera ekstrakt winogron, który wspomaga układ krążenia.

Dostępny
20,73

O produkcie: Resveratrol, suplement diety, 20 ml

100008828

Opis

Suplement diety Resveratrol - esencja wina w kroplach.

Właściwości

Resveratrol to suplement diety ze składnikami, które odpowiadają za obronę organizmu przed wolnymi rodnikami sprzyjającymi m.in. chorobom układu krążenia. Ekstrakt ze skórek winogron wpływa na zachowanie prawidłowego ciśnienia tętniczego krwi. Pomaga zachować odpowiednie funkcjonowanie układu krążenia, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych. Wspiera przepływ krwi, dlatego jest chętnie wybierany przez osoby, które borykają się z uczuciem zmęczenia i ciężkości nóg.

Ekstrakt ze skórek winogron zawarty w preparacie Resveratrol wpływa również na wygląd i zdrowie skóry. Wspiera funkcjonowanie naczyń włosowatych. Pomaga zachować odpowiedni metabolizm, dzięki czemu jest polecany osobom, których celem jest utrata masy działa. Wpływa na redukcję cellulitu i odchudzanie. Resweratrol zawarty w winie czerwonym wspiera pracę mięśnia sercowego. Pomaga zapobiec incydentom niedokrwiennym. Odpowiada za ochronę śródbłonka naczyniowego. Może być stosowany w celu zminimalizowania ryzyka pojawienia się zakrzepów w naczyniach krwionośnych i miażdżycy. Wspiera w walce ze stanami zapalnymi.

Powszechnie stosuje się resweratol u osób w trakcie leczenia onkologicznego. Jest polecany również palaczom, którzy są szczególnie narażeni na ryzyko wystąpienia nowotworów. Resweratrol zawarty w suplemencie diety może być przyjmowany także przez diabetyków. Wpływa bowiem na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru w surowicy krwi i pomaga zahamować rozwój nefropatii cukrzycowej. Resweratrol odpowiada również za ochronę organizmu przed toksycznym wpływem beta amyloidu. Jego odkładanie jest charakterystyczne m.in. dla choroby Alzheimera.

Resweratrol może być polecany osobom po udarze mózgu. Pomaga zmniejszyć ryzyko uszkodzenia narządu słuchu wynikającego z niedokrwienia, hałasu lub podeszłego wieku. Może być stosowany u osób ze schorzeniami neurodegeneracyjnymi, jak choroba Parkinsona. Preparat zawiera alkohol w ilości 25% objętości całego suplementu.

Jak działa Resveratrol?

Suplement diety zawiera składniki, które wspierają organizm w walce z wolnymi rodnikami i wpływają na funkcjonowanie układu krążenia oraz kondycję skóry.

Kiedy stosować Resveratrol?

Suplement diety Resveratrol jest przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o zdrowie układu krążenia i wygląd skóry.

Czy stosowanie Resveratrol w ciąży jest bezpieczne?

Suplement diety Resveratrol zawiera alkohol, dlatego nie jest polecany kobietom w ciąży.


Skład

woda, alkohol, ekstrakt ze skórek winogron (Vitis vinifera L.) 2,5%.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (16 kropli) zawiera:

Ekstrakt ze skórek winogron 17 mg
w tym trans-resveratrol - 0,85 mg

16 kropli = 4 lampki wina (ok. 400 ml)Produkt zawiera 25 % obj. alkoholu.

Jak stosować

2 razy dziennie po 8 kropli.

Dzienne spożycie

Przed użyciem wstrząsnąć.
Polecamy spożywać: 2 razy dziennie po 8 kropli.Nie rozcieńczać preparatu, nie popijać.

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Produkt zawiera alkohol, co należy uwzględnić przed zastosowaniem u pacjentów z chorobą alkoholową lub ostrym zapaleniem trzustki.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Przechowywać w temperaturze pokojowej.Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

20 ml

Producent

BONIMED

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.