Reumo Terapia Żel - przewlekłe bóle stawów i mięśni, 75 g

Dostępny
16,94

O produkcie

100004830

Preparat stosowany w celu leczenia i łagodzenia bólów stawów i mięśni.

Właściwości

Działanie wyrobu medycznego Reumo Terapia żel z mentolem jest oparte na jego unikatowych właściwościach fizykalnych. Główny efekt działania osiągany jest poprzez optymalne przenoszenie sił i momentów skręcających podczas masażu.

Skład

Agua. Alcohol Denat. 40% vol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acrylates/ClO-W Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, Ci 42090, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene

Jak stosować

Wcierać żel kilka razy dziennie nakładając jednorazowo ok. 2-3 cm żelu na dłoń. Żel wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania się. Korzystnie jest wykonywać zabieg na przemian ruchami kolistymi i posuwisto zwrotnymi. Po ustąpieniu objawów stosować jeszcze przez kilka dni.

Przeznaczenie

Leczenie i łagodzenie bólów stawów i mięśni: reumatycznych, na tle zwyrodnieniowym, po endoprotezowaniu dużych stawów, po nadmiernym wysiłku, z przetrenowania oraz w rehabilitacji pourazowej.

Ostrzeżenia

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić przed dziećmi.

Dystrybutor

Alpa Dystrybucja 33-112 Tarnowiec, ul. Akacjowa 5

Producent

Alpa Dystrybucja

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.