Revitax

  (2)

Revitax to marka należąca do firmy Iris Cosmetics założonej ponad 50 lat temu. Zajmuje się produkcją kosmetyków, które pomagają poradzić sobie z problemem wypadania włosów. Marka korzysta z opatentowanych nośników substancji. Obecnie ma na swoim koncie kilka kosmetyków do włosów.

Sortuj według

  Kosmetyki na porost włosów Revitax

  Revitax oferuje kosmetyki na porost włosów. Preparaty te pomagają pobudzić i wzmocnić cebulki oraz zminimalizować problem wypadania. Produkty tej marki mogą być stosowane przez osoby, u których nadmierna utrata włosów wynika z uwarunkowań genetycznych. Revitax ma w swojej ofercie dwa rodzaje szamponów oraz serum do stosowania 2-3 razy w tygodniu.

  Kosmetyki do włosów Revitax dostępne w Dr. Max pomagają poradzić sobie z łupieżem, suchą i podrażnioną skórą głowy czy nadmiernym przetłuszczaniem. To preparaty, z których w większości można korzystać podczas codziennej pielęgnacji. Revitax nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Wszystkie wyroby tej marki są zgodne z normą ISO 22716 i wymaganiami dla kosmetyków sprzedawanych w Unii Europejskiej.

  Kosmetyki Revitax na problem wypadania włosów

  Revitax korzysta z opatentowanej kombinacji substancji, która pomaga w walce z przejściowym, hormonalnym lub genetycznie uwarunkowanym wypadaniem włosów. Unikatowy nośnik składników aktywnych sprawia, że wnikają one w głębokie struktury skóry głowy. Dzięki temu pomagają zregenerować cebulki i pobudzić włosy do wzrostu.

  Wszystkie preparaty Revitax bazują na kilku podstawowych substancjach. To kofeina, która pomaga poprawić ukrwienie w naczyniach krwionośnych w obrębie skalpu, biotyna wspierająca syntezę keratyny i wydzielanie odpowiedniej ilości sebum przez gruczoły łojowe czy witamina E, czyli silny przeciwutleniacz. W skład produktów do włosów Revitax wchodzi też witamina B3, pantenol i D-pantenol. Substancje te pomagają nawilżyć włosy, zwiększyć ich elastyczność i gęstość oraz poprawić objętość.

  W serum na porost włosów Revitax znaleźć można także kwas hialuronowy, fitokeratynę czy wyciąg z liści zielonej herbaty. Substancje te pomagają ograniczyć wypadanie oraz wzmocnić i zmiękczyć włosy. Ceny produktów Revitax różnią się w zależności od ich przeznaczenia. Niektóre preparaty tej marki nie zawierają silikonów.