Rhinoargent, spray do nosa, 20 ml

Spray do nosa, który tworzy na powierzchni śluzówki ochronny filtr.

Dostępny
27,26

Klienci kupili również

O produkcie: Rhinoargent, spray do nosa, 20 ml

100004853

Opis

Rhinoargent tworzy na powierzchni błony śluzowej nosa ochronny film, który zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Preparat wspomaga regenerację błony śluzowej nosa.

Właściwości

Rhinoargent to wyrób medyczny w postaci sprayu przeznaczony do stosowania na śluzówkę jamy nosowej. Zawiera składniki, które przyczyniają się do zachowania odpowiednich funkcji nosa.

Jama nosowa jako pierwsza styka się z wdychanymi zanieczyszczeniami — alergenami, wirusami, pyłem i kurzem. To właśnie tutaj dochodzi do ogrzewania, nawilżania i wstępnego filtrowania powietrza, które następnie jest przekazywane do dalszych części układu oddechowego. Dlatego jakiekolwiek zaburzenia w obrębie funkcjonowania nosa mogą przyczyniać się do pogorszenia stanu śluzówki krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc, a także do spadku wydajności tych narządów. Narażenie na wpływ szkodliwych czynników środowiskowych oraz infekcje górnych dróg oddechowych mogą też upośledzać prawidłowe funkcje nosa związane z nawilżaniem i ochroną.

Formuła wyrobu medycznego Rhinoargent bazuje na starannie dobranych składnikach, które wspierają regenerację śluzówki i pomagają przywrócić jej poprawne działanie. Dzięki zawartości karboksymetylocelulozy poszczególne substancje preparatu dłużej pozostają na błonie śluzowej i przyczyniają się do zachowania odpowiedniego nawilżenia. Ponadto wpływają na złagodzenie podrażnień i lepszą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

W składzie wyrobu medycznego Rhinoargent znalazły się również substancje konserwujące (nanokoloid srebra i nanokoloid miedzi), które zabezpieczają preparat przed rozwojem drobnoustrojów.

Jak działa Rhinoargent?

Składniki zawarte w wyrobie medycznym Rhinoargent tworzą na powierzchni błony śluzowej film ochronny, który wspomaga ochronę i nawilżanie śluzówki.

Kiedy stosować Rhinoargent?

Wyrób medyczny Rhinoargent jest odpowiedni dla dzieci i osób dorosłych, którzy wymagają wsparcia procesów regeneracyjnych błony śluzowej jamy nosowej.

Jak długo można stosować Rhinoargent?

Nie ma ograniczeń co do długości stosowania produktu.

Czy stosowanie Rhinoargent w ciąży jest bezpieczne?

Jeśli jesteś w ciąży, przed użyciem wyrobu medycznego skonsultuj się z lekarzem.


Skład

Woda oczyszczona, chlorek sodu, chlorek potasu, gliceryna, karboksymetyloceluloza, olejek eukaliptusowy, substancje konserwujące: nanokoloid srebra, nanokoloid miedzi.

Jak stosować

Należy umieścić aplikator w otworze nosowym i naciskając rozpylić 1-2 dawki.

Dzienne spożycie

Aplikację powtarzać 3 razy dziennie.

Waga

20 ml

Dystrybutor

SOLINEA SP. Z O.O.

Producent

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.