Ringosol, spray do nosa, 500 dawek, 50 ml

Spray do nosa można stosować u dzieci od 1. mies. życia oraz u dorosłych.

Dostępny
22,68

O produkcie: Ringosol, spray do nosa, 500 dawek, 50 ml

100007190

Opis

Ringosol płyn do codziennej higieny nosa dla dorosłych i dzieci.

Właściwości

Ringosol jest fizjologicznym roztworem soli w formie wygodnego do aplikacji sprayu. Preparat skutecznie i natychmiastowo udrażnia nosy dorosłych i dzieci. Jego działanie jest na tyle delikatne, że można go swobodnie stosować nawet u osób uskarżających się na zapalenie błony śluzowej nosa. Ringosol jest dedykowany również dla alergików, chorujących na infekcje sezonowe przebiegające z katarem oraz dla wszystkich, którzy zmagają się z wysuszoną śluzówką nosa.

Jak działa Ringosol?

Ringosol skutecznie pielęgnuje błonę śluzową nosa. Eliminuje uczucie zatkanego nosa, przywracając swobodny oddech. Wypłukuje alergeny, skutecznie usuwa zalegającą wydzielinę i drobne zanieczyszczenia z zewnątrz. Dzięki zawartości chlorków potasu, wapnia i sodu Ringosol również dogłębnie nawilża śluzówki, przywracając im właściwą wilgotność.

Jak stosować Ringosol?

Ringosol spray jest dedykowany do codziennej pielęgnacji i higieny nosa. Aby prawidłowo zaaplikować preparat, należy zdjąć osłonkę, delikatnie wprowadzić aplikator do otworu nosowego. Następnie nacisnąć kołnierz urządzenia w kierunku pojemnika. Tę samą czynność powtórzyć z drugim otworem. W razie potrzeby do każdego można podać 2-3 dawki preparatu, nawet kilkukrotnie w ciągu dnia. Produkt może być stosowany przez dłuższy czas, do momentu ustąpienia objawów.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Ringosol?

Przeciwwskazaniem do stosowania sprayu Ringosol jest nadwrażliwość lub stwierdzona alergia na którykolwiek składnik preparatu.


Jak stosować

Zdjąć osłonkę ochronną przytrzymując kołnierz aplikatora. Aplikator wsunąć wolnym końcem do otworu nosowego. Nacisnąć kołnierz aplikatora w kierunku pojemnika. Po zakończeniu użytkowania ponownie zakryć aplikator osłonką. Specjalnie skonstruowany aplikator pozwala na stosowanie Ringosolu zarówno u dzieci jak i dorosłych. Dzięki unikalnemu systemowi aplikowania Ringosol w delikatny i nieurazowy sposób rozprowadzany jest równomiernie po całej błonie śluzowej nosa.

Przeznaczenie

Codzienna higiena nosa, nawilżanie i oczyszczanie śluzówek nosa dorosłych i dzieci, katar na podłożu alergicznym i infekcyjnym, doskonały dla osób przebywających w ogrzewanych bądź klimatyzowanych pomieszczeniach.

Dystrybutor

AXPHARM SP. Z O.O.

Producent

Axfarm sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.