Rosacure Intensive, krem do skóry naczynkowej, SPF 30, 30 ml

Krem z kwasem poliglutaminowym do cery naczynkowej, przeciwrumieniowy.

Dostępny
67,68

O produkcie: Rosacure Intensive, krem do skóry naczynkowej, SPF 30, 30 ml

100004866

Opis

Rosacure Intensive - emulsja na dzień z filtrami ochronnymi SPF30 i UVA


Właściwości

Krem do twarzy z filtrem ochronnym Rosacure intensive to wyrób medyczny. Łączy w sobie właściwości pielęgnacyjne i fotoochronne. Preparat opracowano z myślą o osobach borykających się z trądzikiem różowatym w fazie rumieniowo-naczyniowej i grudkowo-krostkowej oraz mających skórę naczyniową.

Innowacyjny skład kremu Rosacure intensive bazuje na starannie dobranych składnikach aktywnych — kwasie poliglutaminowym, butylocykloheksanolu, MSM i kwasie hialuronowym. W składzie znajdują się również filtry SPF 30 zabezpieczające przed oddziaływaniem szkodliwego promieniowania słonecznego. Formułę wzbogacono o nawilżające proteiny soi i emolienty.

  • MSM to organiczny związek siarki, który wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe i odbudowujące. Odpowiada za wzmocnienie bariery naczyniowej z widocznymi zmianami charakterystycznymi dla trądziku różowatego. Ponadto MSM wspiera walkę z wolnymi rodnikami i spowalnia procesy oksydacyjne.
  • Butylocykloheksanol to inhibitor hamujący aktywność receptorów TRPV1 odpowiedzialnych za powstawanie stanu zapalnego skóry naczynkowej.
  • Kwas poliglutaminowy stymuluje fizjologiczny proces odbudowy naskórka i przepływ wody ze skóry właściwej do warstwy rogowej (TEWL).

Jak działa Synchroline Rosacure Intensive?

Formuła zawierająca trzy składniki aktywne zapewnia właściwości przeciwzapalne. Dodatkowo wzmacnia fizjologiczne mechanizmy obronne skóry. Pomaga ograniczać zaczerwienienie i uczucie dyskomfortu związane ze szczypaniem i pieczeniem. Jednocześnie ułatwia zachowanie optymalnego poziomu nawodnienia.

Jak stosować Synchroline Rosacure Intensive?

Stosuj krem rano na oczyszczoną skórę twarzy. Aby zmniejszyć ryzyko dolegliwości takich jak rumień czy oparzenia słoneczne, ponawiaj aplikację w ciągu dnia.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Synchroline Rosacure Intensive?

Nie ma informacji dotyczących przeciwwskazań do stosowania kremu.

Czy Synchroline Rosacure Intensive jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Nie ma informacji co do bezpieczeństwa stosowania kremu przez kobiety w ciąży.


Jak stosować

Stosować na oczyszczoną skórę twarzy rano lub w razie potrzeby wielokrotnie w ciągu dnia (szczególnie w okresie zwiększonej ekspozycji na promieniowanie słoneczne). Do stosowania wieczorem przeznaczony jest preparat ROSACURE® fast .

Przeznaczenie

Emulsja na dzień z filtrami ochronnymi (UVB SPF30 i UVA) przeznaczona do skóry twarzy ze zmianami typowymi dla trądziku różowatego w fazie rumieniowej z teleangiektazjami i w fazie grudkowo - krostkowej.

Dystrybutor

GENERAL TOPICS

Producent

General Topics s.r.l.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.