Rosacure Intensive, krem do skory naczynkowej. SPF 30 / 30 ml

Dostępny
54,79
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100004866

ROSACURE intensive - emulsja na dzień z filtrami ochronnymi SPF30 i UVA

Pojemność

30 ml

Producent

General Topics s.r.l.

Przeznaczenie

Emulsja na dzień z filtrami ochronnymi (UVB SPF30 i UVA) przeznaczona do skóry twarzy ze zmianami typowymi dla trądziku różowatego w fazie rumieniowej z teleangiektazjami i w fazie grudkowo - krostkowej.

Seria

Rosacure

Skład INCI

Składniki aktywne: kwas poliglutaminowy, butylocykloheksanol, MSM, filtry słoneczne, kwas hialuronowy
Nie zawiera parabenów.
Produkt może mieć zapach ze względu na komponenty w nim zawarte , ale nie posiada dodatkowego składnika w postaci perfum.

Jak stosować

Stosować na oczyszczoną skórę twarzy rano lub w razie potrzeby wielokrotnie w ciągu dnia (szczególnie w okresie zwiększonej ekspozycji na promieniowanie słoneczne). Do stosowania wieczorem przeznaczony jest preparat ROSACURE® fast .

Właściwości

Przeciwdziała powstawaniu rumienia przejściowego i trwałego. Po nałożeniu preparatu nieprzyjemne uczucie pieczenia i szczypania ulega wyraźnemu zmniejszeniu. Posiada silne właściwości nawilżające i przeciwutleniające.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.