Synchroline

  (16)

Synchroline to włoska marka zajmująca się produkcją kosmetyków na problemy skórne. Ma w swojej ofercie preparaty do ciała i twarzy. Nazwa marki ma związek z jej filozofią, polegającą na łączeniu składników aktywnych w taki sposób, by pomagały poradzić sobie z wieloma problemami.

Sortuj według

Dermokosmetyki i wyroby medyczne Synchroline

Synchroline ma w swojej ofercie dermokosmetyki i wyroby medyczne. To preparaty na różne problemy skórne – trądzik pospolity i różowaty, przebarwienia, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, skóra naczynkowa, cera sucha i zmarszczki. Synchroline produkuje też preparaty do ochrony przeciwsłonecznej. Marka stosuje naukową koncepcję łączenia składników aktywnych, by wydobyć z nich najważniejsze cechy.

  • Synchroline oferuje produkty z linii AKNICARE® do skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej, ROSACURE do naczynkowej i trądzikowej, SYNCHROUREA® do cery suchej, THIOSPOT® na przebarwienia, SENSICURE® do skóry wrażliwej i alergicznej czy HYDRATIME® do cery odwodnionej. W skład asortymentu marki wchodzą też kosmetyki, które pomagają nawilżyć skórę bardzo suchą oraz te dla osób dojrzałych, borykających się z utratą jędrności,
  • Produkty Synchroline przechodzą liczne badania kliniczne i laboratoryjne. Nie zawierają parabenów oraz dodatkowych substancji zapachowych. Marka jest właścicielem aż 24 międzynarodowych patentów. Produkty Synchroline mają przystępne ceny.

Kosmetyki do twarzy i ciała Synchroline o bogatych składach

Synchroline oferuje kosmetyki do twarzy i ciała o bogatych składach. Zawierają takie substancje, jak np. kwas hialuronowy, który pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry, a także ceramidy używane do wypełnienia przestrzeni międzykomórkowych w naskórku. Wiele preparatów Synchroline dostępnych w Dr. Max wzbogacono też kwasem mlekowym. Substancja ta pomaga uregulować pH skóry, a także wspiera walkę z procesami starzenia i bakteriami.

Marka stworzyła także całą linię produktów przeciwsłonecznych. Filtr UV wchodzi również w skład preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała. Zastosowano go m.in. w przypadku emulsji koloryzującej Synchroline Rosacure Intensive teintee clair. Kosmetyk ten pomaga zakryć przebarwienia i nadać cerze słoneczny wygląd. Pozwala na stosowanie w przypadku trądziku różowatego.