Sachol

  (4)

Sachol to marka należąca do firmy Bausch + Lomb Poland. Zajmuje się produkcją preparatów na afty, zapalenia i inne problemy w obrębie jamy ustnej. Obecnie ma w swoim asortymencie kilka produktów, w tym wyrobów medycznych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym.

Sortuj według

  Preparaty na afty, nadżerki i choroby przyzębia Sachol

  Sachol produkuje wyroby na afty. To żele stomatologiczne, których składniki pomagają poradzić sobie z bólem, stanami zapalnymi i infekcjami. Mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku aft, jak i aftowego zapalenia jamy ustnej, nadżerek, chorób przyzębia czy mikrozmian wywołanych przez aparaty ortodontyczne lub protezy. Preparaty Sachol zawierają substancje, które wspierają gojenie owrzodzenia, pomagają nawilżyć błonę śluzową i uchronić ją przed czynnikami zewnętrznymi.

  Marka Sachol ma w swojej ofercie także Sachol Kids żel dla dzieci. Może być stosowany przez najmłodszych od 2,5 roku życia. Składniki zawarte w preparacie pomagają złagodzić ból i dyskomfort, a także przyspieszyć gojenie ran w jamie ustnej. Żel pokrywa uszkodzone miejsce, dzięki czemu pomaga ograniczyć pieczenie. Takie rozwiązanie sprawia, że maluch może swobodnie jeść i pić. Produkty dla dzieci wzbogacono dodatkami, które nadają im smak czerwonych owoców

  Żele na afty Sachol o bogatych składach

  W skład preparatów Sachol dostępnych w Dr. Max wchodzą m.in. składniki roślinne. To np. ekstrakt z róży damasceńskiej, wąkroty azjatyckiej, pieprzowca chińskiego, tamaryndowca indyjskiego, anyżu i aloesu. W produktach tej marki zastosowano także pantenol, który pomaga zregenerować komórki, oraz sól sodową kwasu hialuronowego. To preparaty z dodatkiem substancji słodzących – stewii. Niektóre z nich mają aromat miętowy. Wyroby te stosuje się przez kilka dni, aż do złagodzenia objawów problemu.

  Produkty do higieny jamy ustnej Sachol zostały umieszczone w dużych opakowaniach ze specjalnymi końcówkami, które pozwalają na higieniczną i wygodną aplikację w dowolnym miejscu, także poza domem. Niektóre preparaty nie mają dodatku cukru, parabenów i alkoholu, dzięki czemu nie wywołują pieczenia po nałożeniu na ranę. Można je stosować nawet kilka razy dziennie, zgodnie z zaleceniami producenta. Ceny produktów Sachol różnią się w zależności od ich przeznaczenia i pojemności tubki.