Sambucol Immuno Forte, suplement diety, płyn, 120 ml

Dostępny
21,87

O produkcie

100019566

SAMBUCOL to standaryzowany ekstrakt z czarnego bzu z cynkiem oraz witaminą C.

Właściwości

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony do stosowania w stanach grypy, przeziębienia oraz w profilaktyce grypy w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego. Podawanie preparatu Sambucol zaleca się również w okresach zwiększonego ryzyka infekcji.

SAMBUCOL to standaryzowany ekstrakt z czarnego bzu z cynkiem oraz witaminą C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Sambucol Immuno Forte został opracowany specjalnie dla dzieci powyżej 12. roku życia.

Skład

Składniki aktywne preparatu to ekstrakt z czarnego bzu, witamina C i cynk.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecane spożycie:

- w stanach grypy i przeziębienia: dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10 ml (dwie łyżeczki od herbaty) cztery razy dziennie;

- w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji: dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10 ml (dwie łyżeczki od herbaty) dziennie.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu trzymać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu. Jeżeli zamknięcie jest uszkodzone lub brak jest zamknięcia nie należy używać preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. W przypadku gorączki lub utrzymujących się objawów chorobowych należy zasięgnąć porady lekarza. Nie należy stosować przy stwierdzeniu nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu. Syrop należy zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu.

Waga

Objętość netto: 120 ml.

Producent

ADAMED PHARMA S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.