Sanity Nosalek, aspirator do nosa, 1 sztuka

Marka: SANITY
Dostępny
19,38

O produkcie: Sanity Nosalek, aspirator do nosa, 1 sztuka

100000370

Opis

Aspirator Nosalek jest wysokiej jakości urządzeniem służącym udrażnianiu dróg oddechowych u niemowlaków i małych dzieci.

Jak stosować

Ostrożnie umieść zaokrągloną końcówkę w jednej z dziurek w nosie dziecka. Drugą końcówkę umieść w ustach i delikatnie wciągaj powietrze – wydzieliny będą się gromadzić w zbiorniku.

Przeznaczenie

Aspirator do nosa jest przeznaczony do udrażniania dróg oddechowych u niemowląt i małych dzieci poprzez usuwanie z nosa wydzieliny kataralnej

Ostrzeżenia

Przed i po każdym użyciu należy umyć aspirator czystą, ciepłą wodą oraz sprawdzić jego szczelność, oraz kompletność.Po oczyszczeniu pozostawić do całkowitego wyschnięcia.Nie sterylizować wrzącą wodą lub parą.Przechowywać Aspirator oraz jego części poza zasięgiem dzieci, w suchym i ciemnym miejscu.Przyrząd w żadnym wypadku nie może być podłączany do urządzeń ssących.Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej.Nie stosować środków dezynfekujących.

Producent

ALBERT Polska Sp. z. o. o
Ul. Obwodowa 4A
32-410 Dobczyce

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.