Sanity

  (40)

Sanity to polska marka z ponad 20-letnią tradycją. Zajmuje się produkcją urządzeń oraz akcesoriów medycznych dla dzieci i dorosłych. Artykuły tej firmy są zgodne ze standardami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, a ich jakość potwierdzają testy kliniczne.

Sortuj według

Sanity – poznaj wartości marki

Miłość, troska, pomoc – to podstawowe wartości, którymi kieruje się producent. Firma kładzie ogromny nacisk na profilaktykę. Systematycznie publikuje poradniki i organizuje akcje prozdrowotne, np. dotyczące wyboru inhalatorów lub ciśnieniomierzy. Dużą wagę przywiązuje również do tego, by jej urządzania były dopasowane do potrzeb osób w każdym wieku. W ofercie Sanity znajdują się m.in. produkty dla niemowląt i seniorów. Portfolio obejmuje też specjalistyczne wyroby medyczne z linii Med, np. wlewniki lub pianki chroniące przed odleżynami.

Sanity – urządzenia do diagnostyki, pielęgnacji, rehabilitacji

Marka Sanity oferuje szeroką gamę artykułów przeznaczonych do użytku domowego i specjalistycznego. W asortymencie firmy znajdują się urządzenia do podstawowej diagnostyki, np. ciśnieniomierz naramienny Sanity AP1216 lub pulsoksymetr Sanity Duo Control AP 4117. Do oferty polskiego producenta wchodzą ponadto sprzęty do wykonywania zabiegów laryngologicznych oraz rehabilitacyjnych. W aptece znajdują się też artykuły do pielęgnacji i higieny, np. termofor lub  inhalator dla dzieci. Produkty są dostępne w różnych cenach w zależności od ich funkcjonalności i przeznaczenia.