Seboradin Forte, ampułki przeciw wypadaniu włosów, 14 sztuk

Ampułki z witaminami z grupy B i chmielem, przeciw wypadaniu włosów.

Dostępny
37,99

O produkcie: Seboradin Forte, ampułki przeciw wypadaniu włosów, 14 sztuk

100004988

Opis

Kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Włosy są mocniejsze, bardziej gęste i zdrowsze.

Właściwości

Seboradin Forte to ampułki do użytku zewnętrznego z preparatem pielęgnującym włosy przewlekle wypadające. Zawierają witaminy z grupy B, które zapobiegają wypadaniu i przerzedzaniu się włosów i wspierają odrost nowych włosów na głowie. W ich składzie znajdują się także ekstrakty z papryki oraz z drzewa cytrusowego poprawiające mikrokrążenie w skórze głowy, wzmacniające cebulki i przyspieszające odrost włosów. Formuła ampułek uwzględnia również inne, korzystne dla włosów składniki o naturalnym pochodzeniu:

  • Ekstrakt z chmielu – hamuje enzym 5-α reduktazę odpowiedzialny za łysienie androgenowe.
  • Ekstrakt z żeń-szenia – stymuluje odrost włosów, odżywia cebulki, dotlenia skórę głowy i włosy.
  • Witaminę H – zwiększa zakotwiczenie włosów w cebulce.
  • Wyciąg z drzewa oliwnego – działa przeciwstarzeniowo na mieszki włosowe, przedłużając ich zdolność produkcji nowych włosów.

Czy Seboradin Forte jest skuteczny?

Tak zmniejszenie wypadania włosów stwierdzono u 85% osób w wieku powyżej 25 lat badanych przez producenta w niezależnym ośrodku. Działanie ampułek stanowi efekt zastosowanych w nich składników aktywnych: witamin z grupy B oraz ekstraktów z papryki, chmielu i żeń-szenia. Ograniczają one wypadanie i przerzedzanie włosów ze względu na poprawę mikrokrążenia skóry głowy, co stymuluje mieszki włosowe do porostu włosów.

Jak stosować Seboradin Forte?

Do pojedynczej aplikacji wykorzystaj zawartość 1 ampułki Seboradin Forte o pojemności 5,5 ml. Rozprowadź ją na skórze głowy i dokładnie rozmasuj przez około 2 minuty. Możesz mieć suche lub umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Po zastosowaniu ampułki nie spłukuj formuły aż do kolejnego mycia włosów. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów producent rekomenduje codzienne stosowanie ampułek minimum przez 3 miesiące. Po każdorazowej aplikacji zawartości ampułki na skórę głowy umyj ręce.

Czy Seboradin Forte powoduje skutki uboczne?

Producent nie informuje o potencjalnych skutkach ubocznych stosowania ampułek.Z tego powodu można stwierdzić, że stosowanie preparatu jest stosunkowo bezpieczne. Nie należy jednak aplikować go na podrażnioną lub uszkodzoną skórę głowy. Na czas jej regeneracji trzeba przerwać terapię. Kapsułki nadają się do stosowania przez osoby dorosłe. Ich aplikację warto skonsultować z trychologiem, który pomoże w doborze skutecznego leczenia wypadania włosów.


Skład INCI

Witaminy z grupy B, ekstrakt z papryki i drzewa cytrusowego, ekstrakt z chmielu, ekstrakt z żeń-szenia, witamina H, wyciąg z drzewa oliwnego.

Jak stosować

Zawartość 1 ampułki nanieść na skórę głowy, wmasować przez ok. 2 min. Nie spłukiwać! Masaż skóry głowy poprawi ukrwienie oraz sprawi, że substancje aktywne odżywią, wzmocnią mieszki i cebulki włosów. Zaleca się stosowanie codziennie rano lub wieczorem(niezależnie od częstotliwości mycia włosów) na suche lub umyte i wysuszone ręcznikiem włosy. Nie obciąża i nie skleja włosów.

Przeznaczenie

Włosy przewlekle wypadające. Przerzedzenie włosów, zakola. Pielęgnacja włosów i skóry głowy w przypadku łysienia androgenowego. Dla kobiet i mężczyzn.

Ostrzeżenia

Odstawienie kuracji w ampułkach i nie podtrzymywanie efektów jej działania lotionem może spowodować powrót problemu wypadania i przerzedzania się włosów. Włosy są mocniejsze, bardziej gęste i zdrowsze. W celu uzyskania najlepszych efektów należy stosować 1 ampułkę codziennie przez min. 3 miesiące. Po tym okresie w celach profilaktyki włosów skłonnych do wypadania i przerzedzania się należy stosować lotion Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów.

Pojemność

14 ampułek

Seria

Przeciw Wypadaniu Włosów

Dystrybutor

Inter Fragrances
Lara Edyta Pawluśkiewicz
ul. Sadowa 32
61-657 Poznań

Producent

Inter Fragrances
Lara Edyta Pawluśkiewicz
ul. Sadowa 32
61-657 Poznań

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.